Інформаційно-аналітичне видання є членом провідних будівельних об'єднань           
Пошук
 
Новини  

«У Doing Business-2019 за будівельним показником плануємо увійти у ТОП-20», - Лев Парцхаладзе
13 Nov 2017

ТОП-9 постачальників та споживачів вапнякового каменю за підсумками дослідження УАВП за 10 місяців 2017 року
13 Nov 2017

Комітет Верховної Ради з питань будівництва схвалив важливий законопроект
13 Nov 2017

Україна виросте в рейтингу Doing Business-2019, якщо скасує пайову участь
13 Nov 2017

Выручка компании JLL выросла до 5,4 млрд долларов за первые девять месяцев 2017 года
08 Nov 2017

Уряд ухвалив інноваційне рішення про монетизацію субсидій на рівні підприємств ТКЕ, - Зубко
08 Nov 2017


 

«У Doing Business-2019 за будівельним показником плануємо увійти у ТОП-20», - Лев Парцхаладзе
Заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе висловив сподівання увійти у ТОП-20 рейтингу Doing Business за показником «Отримання дозволів на будівництво» вже в наступному році.

Парцхаладзе зазначив, що деякі зміни щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності, вже імплементуються і Мінрегіон сподівається, що вони будуть враховані при формуванні рейтингу Doing Business-2019. Зокрема це відміна процедури реєстрації декларацій, яка пов’язана з прийняттям та вступом у силу Закону ¹1817 щодо удосконалення містобудівної діяльності, а також відміна процедури отримання вихідних даних ДСНС при проектуванні та підвищення якості контролю робіт завдяки обов’язковій вищій освіті виконавців будівельних робіт, що регламентує Закон ¹2020.

За його словами, задля покращення позиції країни у Doing Business в наступному році, у будівельній сфері необхідні ще важливі зміни і вони мають відбутися найближчим часом. «Позитивні прогнози можуть справдитися якщо буде зроблений один з найважливіших кроків в дерегуляції будівельної галузі, - повна відміна пайової участі. Для цього дуже потрібне якнайшвидше прийняття відповідного законопроекту ¹6540, який вже зареєстрований у Верховній Раді. Маю велику надію на його підтримку депутатами», - підкреслив він.
Написал admin, 13 Nov 2017
ТОП-9 постачальників та споживачів вапнякового каменю за підсумками дослідження УАВП за 10 місяців 2017 року
Українська асоціація вапняної промисловості провела нове поглиблене дослідження ринку вапнякового каменю за десять місяців 2017 року.

Основними споживачами вапнякового каменю є підприємства металургійного комплексу, за ними йде цементна галузь та виробники вапна. Ринок постачальників відрізняється високою концентрацією – за підсумками десяти місяців 2017 року ТОП-9 постачальників склали 83% ринку. Ринок споживачів також відрізняється високою концентрацією, за підсумками першого півріччя 2017 року ТОП-9 споживачів склав 68% ринку.
Написал admin, 13 Nov 2017
Комітет Верховної Ради з питань будівництва схвалив важливий законопроект
8 листопада 2017 року на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства депутати схвалили та рекомендували прийняти в першому читанні проект Закону України ¹7085 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері містобудування», який передбачає закріплення на законодавчому рівні порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва. Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook. «Будівельний Комітет Ради схвалив та рекомендував прийняти важливий законопроект ¹7085, який передбачає закріплення на законодавчому рівні порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва. Зараз це питання врегульовується органами місцевого самоврядування та місцевими державними адміністраціями на власний розсуд. Такі суттєві зміни стануть значним кроком в дерегуляції галузі та мають вплинути на покращення позиції України у Doing Business за будівельним показником. Вдячний Комітетові за підтримку та плідну роботу. Маю надію, що депутати підтримають ці важливі зміни!» - сказав він.

Крім того, зазначений законопроект пропонує:
- встановити чітку процедуру ліцензування у будівництві;
- врегулювати питання оплати професійної атестації виконавців окремих робіт;
- передати функції контролю за обстеженням об’єктів (щодо надійності та безпеки під час експлуатації) виконавчим органам сільських, селищних, міських рад.

Проект Закону був розроблений Комітетом Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.
Написал admin, 13 Nov 2017
Україна виросте в рейтингу Doing Business-2019, якщо скасує пайову участь
Україна перемістилася в компоненті «Отримання дозволів на будівництво» рейтингу Doing Business зі 140 на 35 місце. Причиною зростання стало зменшення розміру пайової участі в інфраструктурі міста Києва з 10 до 2% та зменшення вартості послуг технічного нагляду в будівництві. За підрахунками експертів Світового банку, один пункт в загальному рейтингу Doing Business дає можливість залучити в країну до $600 млн інвестицій.

«Мінрегіон поставив амбітну мету - увійти в ТОП-50 за показником «Отримання дозволів на будівництво». За підсумками рейтингу Doing Business-2018 вдалося увійти до ТОП-40. За показником «Отримання дозволів на будівництво» ми зросли на 105 позицій - зі 140-го місця рік тому перестрибнули на 35-е, і підтягли показники України загалом», - зауважив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе.
Написал admin, 13 Nov 2017
Выручка компании JLL выросла до 5,4 млрд долларов за первые девять месяцев 2017 года
Международная консалтинговая компания JLL анонсирует финансовые результаты по итогам 3-го квартала и первых девяти месяцев 2017 года в целом.
В 3-м квартале 2017 года выручка компании JLL в мире увеличилась по сравнению с аналогичным периодом предыдущего года на 14% и составила более 1,9 млрд долл., в целом за первые три квартала показатель достиг 5,4 млрд долл., продемонстрировав рост на 16%. Выручка за вычетом прямых расходов увеличилась на 12% в июле-сентябре и на 17% за первые девять месяцев, до 1,6 млрд и 4,5 млрд долл. соответственно. Чистая прибыль JLL увеличилась на 80% в 3-м квартале, до 86,6 млн долл., что привело к 15%-му росту в январе-сентябре, до 175,6 млн долл.

Позитивная динамика выручки в 3-м квартале отражает экспансию транзакционного и нетранзакционного бизнесов, с лидированием европейского и азиатско-тихоокеанского регионов.
Написал admin, 08 Nov 2017
Уряд ухвалив інноваційне рішення про монетизацію субсидій на рівні підприємств ТКЕ, - Зубко
Увалене рішення є дійсно інноваційним, оскільки відміняє механізм клірингових (безгрошових) розрахунків між учасниками ринку теплопостачання, підприємствам-надавачам послуг спрямовуватимуться живі кошти за субсидіями. Йде у минуле радянська система розрахунків. Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідної постанови Уряду.

«Ми виводимо з заручників НАК «Нафтогаз» підприємства-постачальників послуг. Адже раніше вони залежали від наявності боргів, що в свою чергу впливало на отримання номінацій на постачання газу та підписання протоколів. Нарешті ця непрозора система, яка вводила касові розриви безпосередньо по можливостям розрахунків за енергоносії, буде зруйнована», - наголосив Геннадій Зубко.
Написал admin, 08 Nov 2017
Мінрегіон продовжив прийом заявок від забудовників на програму «Доступне житло» до 22 листопада
У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України продовжено прийом заявок від представників будівельних компаній та організацій на участь у програмі «Надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла» до 22 листопада 2017 року.
Відповідне рішення було прийняте на засіданні міжвідомчої комісії з розгляду пропозицій щодо формування переліку об’єктів житлового будівництва на їх добудову (будівництво) за цією програмою.
Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе.

«Для того, щоб бюджетна програма «Доступне житло» запрацювала, нам потрібно сформувати перелік об’єктів, квартири в яких в подальшому зможуть придбати громадяни за державної підтримки. Наразі до комісії було подано усього 58 об’єктів. Тобто з переважної більшості регіонів це було всього 1-2 пропозиції. Комісія прийняла рішення продовжити прийом заявок ще до 22 листопада 2017 року. Тому дуже прошу забудовників активізувати цю роботу», - написав він.
Написал admin, 08 Nov 2017
Ближчим часом розробимо Національну стратегію розвитку систем водопостачання та водовідведення, - Зубко
ожна галузь, яка сьогодні реформується, не можлива без сталого функціонування систем життєзабезпечення: тепла, води, водовідведення і енергетики. І тому нам вкрай необхідно спрямувати потужний інженерний потенціал саме в напрямок розробки Національної стратегії розвитку систем водопостачання і водовідведення.
Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у рамках стратегічної сесії водоканалів.

«Ми маємо напрацювати комплексний документ, який готові профінансувати міжнародні партнери, з огляду на визначення технічного завдання щодо напрямків, аспектів і проблематики. За пропозиціями експертів, практиків, підприємств-водоканалів, органів місцевого самоврядування ми збираємо зацікавлених людей, здатних генерувати ідеї згаданої національної стратегії», - зазначив Зубко.
Написал admin, 07 Nov 2017
14 грудня відбудеться конференція «Україна в контексті розвитку світового ринку вапняної промисловості: досвід міжнародних компаній».
Українська асоціація вапняної промисловості продовжує реалізовувати послідовні дії щодо інтеграції вітчизняної вапняної галузі до світового бізнес-середовища. На запрошення асоціації у річній конференції приймуть участь високопосадові представники міжнародних компаній, включаючи світового лідера – компанію Lhoist.
Перші особи найбільших міжнародних компаній у вільному діалозі діляться досвідом, баченням розвитку, оцінкою перспектив вітчизняної галузі

Участь у річній конференції Української асоціації вапняної промисловості – це унікальна можливість для кожного учасника звірити своє бачення перспектив та можливих шляхів розвитку вітчизняного ринку у вільному діалозі з очільниками найбільших міжнародних компаній та своїми колегами, поділитися досвідом та набути нових важливих знайомств. Учасники конференції отримають необхідні знання та розуміння для формування реалістичних планів розвитку власних компаній на ближню та дальшу перспективи.

За інформацією звертайтеся до Гладуненко Романа, +380 50 419 7506 www.limeindustry.in.ua
Написал admin, 07 Nov 2017
Геннадій Зубко: у 2018 році буде збільшено фінансування програми «теплих кредитів»
Фінансування програми «теплих кредитів» потребує підсилення з огляду на те, що кошти, які спрямовуються на потреби ОСББ, вичерпані. Про це у прямому ефірі програми «Час можливостей» на 5 каналі повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«З початку запуску програми «теплих кредитів» гостро постало питання щодо тих, хто дійсно потребує фінансування: індивідуальні власники або ОСББ. Наразі спостерігаємо активні дії ОСББ щодо встановлення індивідуальних теплових пунктів, комплексного утеплення під’їздів, модернізації будинків. Тож акцент Фонду енергоефективності і «теплих кредитів» треба спрямовувати саме на ОСББ і ЖБК», - зазначив Геннадій Зубко.

Він повідомив, що наступного року буде збільшено фінансування програм «теплих кредитів» для ОСББ. Водночас Фонд енергоефективності, який працюватиме тільки з багатоповерховим сектором, запустить власні програми на умовах співфінансування і надання технічних рекомендацій.

«Саме робота з ОСББ дає більший ефект. Вирішується питання щодо утеплення всього будинку і подальшої економії для всіх мешканців. Держава отримає у подальшому енергонезалежність саме в напрямку розвитку ОСББ», - Геннадій Зубко.
Написал admin, 07 Nov 2017

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 >>


 
Спецвыпуск
"Газобетон. Энергоэффективное строительство"
№1-2 2018

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№6 2017

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№5 2017

Спецвипуск
"Керамічне будівництво"
№3-4 2017

Спецвыпуск
"Газобетон. Энергоэффективное строительство"
№1-2 2017

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№5-6 2016

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№4 2016

Спецвипуск
"Керамiчне будiвництво"
№3 2016

Спецвыпуск
"Энергоэффективное строительство. Газобетон"
№1-2 2016

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№5-6 2015

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№4 2015

Спецвипуск
"Керамічне будівництво"
№3 2015

Спецвыпуск
"Газобетон энергоэффективное строительство"
№1-3 2015

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№7-9 2014

Спецвипуск
"Енергозбереження Екологія Матеріали"
№1-2 2014

Спецвипуск
"Дорожнє будівництво. Спецтехніка"
№7-8 2013


Инновационная технология фирмы Weiler Gmbh — производство тупоконечных фундаментных свай методом безопалубочного формования


Кнауф – провідна компанія з виробництва екологічних високоякісних будматеріалів

Асоціація "Виробники пінопласту" - представляє інтереси українських вироб- ників пінополістирольних утеплювачів

ТехноНІКОЛЬ - пропонує широкий спектр покрівель- них, гідро-, звуко- та тепло- ізоляційних матеріалів

Керамейя – виробництво високоякісних керамічних будматеріалів

Будшляхмаш – пропонує будівельну, дорожню та комунальну техніку

Tedom – виробництво та постачання когенераційних установок

   
© 2009 Catalyst