Інформаційно-аналітичне видання є членом провідних будівельних об'єднань           
Пошук
 
Новини  

Ближчим часом розробимо Національну стратегію розвитку систем водопостачання та водовідведення, - Зубко
07 Nov 2017

14 грудня відбудеться конференція «Україна в контексті розвитку світового ринку вапняної промисловості: досвід міжнародних компаній».
07 Nov 2017

Геннадій Зубко: у 2018 році буде збільшено фінансування програми «теплих кредитів»
07 Nov 2017

«Завод Фрунзе», крупнейший национальный производитель систем ограждения и изделий из перфорированного металла, вышел на венгерский рынок
07 Nov 2017

В Киеве открываются новые отели
07 Nov 2017

Украинский рынок строительства и строительных материалов: результаты 9 мес. 2017
07 Nov 2017


 

Ближчим часом розробимо Національну стратегію розвитку систем водопостачання та водовідведення, - Зубко
ожна галузь, яка сьогодні реформується, не можлива без сталого функціонування систем життєзабезпечення: тепла, води, водовідведення і енергетики. І тому нам вкрай необхідно спрямувати потужний інженерний потенціал саме в напрямок розробки Національної стратегії розвитку систем водопостачання і водовідведення.
Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у рамках стратегічної сесії водоканалів.

«Ми маємо напрацювати комплексний документ, який готові профінансувати міжнародні партнери, з огляду на визначення технічного завдання щодо напрямків, аспектів і проблематики. За пропозиціями експертів, практиків, підприємств-водоканалів, органів місцевого самоврядування ми збираємо зацікавлених людей, здатних генерувати ідеї згаданої національної стратегії», - зазначив Зубко.
Написал admin, 07 Nov 2017
14 грудня відбудеться конференція «Україна в контексті розвитку світового ринку вапняної промисловості: досвід міжнародних компаній».
Українська асоціація вапняної промисловості продовжує реалізовувати послідовні дії щодо інтеграції вітчизняної вапняної галузі до світового бізнес-середовища. На запрошення асоціації у річній конференції приймуть участь високопосадові представники міжнародних компаній, включаючи світового лідера – компанію Lhoist.
Перші особи найбільших міжнародних компаній у вільному діалозі діляться досвідом, баченням розвитку, оцінкою перспектив вітчизняної галузі

Участь у річній конференції Української асоціації вапняної промисловості – це унікальна можливість для кожного учасника звірити своє бачення перспектив та можливих шляхів розвитку вітчизняного ринку у вільному діалозі з очільниками найбільших міжнародних компаній та своїми колегами, поділитися досвідом та набути нових важливих знайомств. Учасники конференції отримають необхідні знання та розуміння для формування реалістичних планів розвитку власних компаній на ближню та дальшу перспективи.

За інформацією звертайтеся до Гладуненко Романа, +380 50 419 7506 www.limeindustry.in.ua
Написал admin, 07 Nov 2017
Геннадій Зубко: у 2018 році буде збільшено фінансування програми «теплих кредитів»
Фінансування програми «теплих кредитів» потребує підсилення з огляду на те, що кошти, які спрямовуються на потреби ОСББ, вичерпані. Про це у прямому ефірі програми «Час можливостей» на 5 каналі повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«З початку запуску програми «теплих кредитів» гостро постало питання щодо тих, хто дійсно потребує фінансування: індивідуальні власники або ОСББ. Наразі спостерігаємо активні дії ОСББ щодо встановлення індивідуальних теплових пунктів, комплексного утеплення під’їздів, модернізації будинків. Тож акцент Фонду енергоефективності і «теплих кредитів» треба спрямовувати саме на ОСББ і ЖБК», - зазначив Геннадій Зубко.

Він повідомив, що наступного року буде збільшено фінансування програм «теплих кредитів» для ОСББ. Водночас Фонд енергоефективності, який працюватиме тільки з багатоповерховим сектором, запустить власні програми на умовах співфінансування і надання технічних рекомендацій.

«Саме робота з ОСББ дає більший ефект. Вирішується питання щодо утеплення всього будинку і подальшої економії для всіх мешканців. Держава отримає у подальшому енергонезалежність саме в напрямку розвитку ОСББ», - Геннадій Зубко.
Написал admin, 07 Nov 2017
«Завод Фрунзе», крупнейший национальный производитель систем ограждения и изделий из перфорированного металла, вышел на венгерский рынок
Общая сумма двух контрактов составила более 700 тыс. грн. В обоих случаях заказчики сделали выбор в пользу двух типов ограждения — «Оригинал ППЛ» и «Город ППЛ».
Один из клиентов — венгерская компания, которая занимается промышленной разработкой карьеров и поставкой стройматериалов, — ориентирован на долгосрочное сотрудничество с украинским производителем.
Как отметил председатель правления ПАО «Завод Фрунзе» Александр Василенко, сегодня предприятие полностью укомплектовано самым современным оборудованием и выпускает продукцию, не уступающую своим качеством лучшим мировым производителям.
Написал admin, 07 Nov 2017
В Киеве открываются новые отели
Качественный гостиничный рынок украинской столицы продолжает постепенно восстанавливаться, свидетельствуют данные компании JLL. «Загрузка выросла на 7,6 п.п. по сравнению с январем-сентябрем 2016 года, до 46%, и постепенно приближается к стандартному для Киева уровню в 50-55% в среднем по году. Значительно возросшее количество международных мероприятий в городе вновь начинает привлекать интерес гостей к Киеву, заполняя городские отели туристическими и корпоративными группами. Все это не может не обнадеживать отельеров», - комментирует Татьяна Веллер, руководитель департамента гостиничного бизнеса компании JLL.
Написал admin, 07 Nov 2017
Украинский рынок строительства и строительных материалов: результаты 9 мес. 2017
Согласно результатам ежемесячного аналитического исследования «Обзор развития строительной отрасли Украины» от PAU, в сентябре 2017 года украинский рынок строительных материалов снизился на -8% по сравнению с августом 2017, а рынок строительных работ вырос на +2%. По результатам 9 мес. 2017 украинский рынок строительства вырос на +24%, а рынок стройматериалов на +11% по сравнению с аналогичным периодом 2016 года. Общая тенденция рынка – переход рынка стройиндустрии Украины из фазы активного роста к фазе насыщения и снижения темпов роста.
Написал admin, 07 Nov 2017
Гармонично закругленный квадрат, реализуемый с помощью опалубочных систем PASCHAL
Пятиэтажной новостройкой во Фрайбурге площадью 8500 м² пополнились производственные и лабораторные мощности известного на международном рынке производителя медицинской техники. В новом здании комплекса будут работать около 380 человек.

Базовая планировка рабочего пространства для сотрудниц и сотрудников нового корпуса основывается на принципе "Open Space". Благодаря данной концепции закрытые отдельные офисы отходят на задний план, в пользу открытых участков работы с большой прозрачностью. Внутри Центра инноваций мюнхенским архитектурным бюро Henn был предусмотрен даже операционный зал, предназначенный для демонстрационных целей.
Написал admin, 07 Nov 2017
Электрозаправки EVlink Wallbox от Schneider Electric доступны в Украине
Киев, 1 ноября 2017 г. – Компания Schneider Electric, мировой эксперт в управлении энергией и автоматизации, объявляет об открытии продаж универсальных зарядных станций для электромобилей EVLink Wallbox, обеспечивающих высокий уровень эффективности и полную безопасность подключения электротранспорта. С EVLink Wallbox зарядить электромобиль теперь так же просто, как и мобильный телефон.

Подробности

Написал admin, 02 Nov 2017
В Европе рост инвестиций составил 14% за три квартала, больше всего инвестировали в Лондон
Согласно исследованию компании JLL, в 3-м квартале 2017 года объем инвестиционных сделок на глобальном рынке коммерческой недвижимости составил 166 млрд долл., что сопоставимо с результатом аналогичного периода прошлого года. Показатель за первые девять месяцев в целом достиг 464 млрд долл., увеличившись на 2% год к году.

Общая геополитическая напряженность, распространяющаяся от Северной Кореи до Каталонии, дает инвесторам множество причин для беспокойства, но, несмотря на это, глобальный рынок недвижимости демонстрирует позитивную динамику.

Лидером по росту объема инвестиций стал европейский регион (EMEA), где показатель за первые три квартала года увеличился на 14%, до 183 млрд долл.; в том числе в июле-сентябре были закрыты сделки совокупным объемом 69 млрд долл. (рост на 24% по сравнению с 3-м кварталом 2016 года). По прошествии немногим более года после объявления о Brexit и последовавшего за этим снижения инвестиционной активности в Великобритании, объем сделок в стране вырос в 3-м квартале на 30% и на 28% за три квартала. В континентальной Европе высокую динамику демонстрируют рынки Германии и Нидерландов.
Написал admin, 02 Nov 2017
Виконавці неякісних будівельних робіт на Донеччини будуть занесені в «чорний шорт-лист», - Зубко
Серед пріоритетних питань Донецької області, які потребують першочергового вирішення — є відновлення житла. Спільно з МВД, ДСНС було прийняте рішення про створення оперативного загону в Донецькій і Луганській областях, який буде безпосередньо займатися оперативним реагуванням і відновленням зруйнованої інфраструктури в «сірій» зоні.
Про це під час виїзного засідання профільного Комітету ВРУ в місто Торецьк повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.
За його словами, в держбюджет наступного року будуть внесені всі пропозиції щодо підсилення роботи ДСНС і загону оперативного реагування в зоні АТО.

«По будівельним компаніям, які працюють в Донецькій області, ми плануємо створити «чорний шорт-лист» за поданням від ВЦА і місцевих органів влади. В подальшому такі недобросовісні компанії будуть не тільки відсторонені від участі в тендерах на державні закупівлі, а ще й позбавлені ліцензії для проведення таких робіт», — наголосив Геннадій Зубко.
Написал admin, 02 Nov 2017

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 >>


 


Спецвипуск
"Індустріальне будівництво. Бетон. Залізобетон"
№5-6 2018

Спецвипуск
"Енергоефективне будівництво. Кераміка"
№3-4 2018

Спецвыпуск
"Газобетон. Энергоэффективное строительство"
№1-2 2018

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№6 2017

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№5 2017

Спецвипуск
"Керамічне будівництво"
№3-4 2017

Спецвыпуск
"Газобетон. Энергоэффективное строительство"
№1-2 2017

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№5-6 2016

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№4 2016

Спецвипуск
"Керамiчне будiвництво"
№3 2016

Спецвыпуск
"Энергоэффективное строительство. Газобетон"
№1-2 2016

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№5-6 2015

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№4 2015

Спецвипуск
"Керамічне будівництво"
№3 2015

Спецвыпуск
"Газобетон энергоэффективное строительство"
№1-3 2015

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№7-9 2014

Спецвипуск
"Енергозбереження Екологія Матеріали"
№1-2 2014

Спецвипуск
"Дорожнє будівництво. Спецтехніка"
№7-8 2013


Инновационная технология фирмы Weiler Gmbh — производство тупоконечных фундаментных свай методом безопалубочного формования


Кнауф – провідна компанія з виробництва екологічних високоякісних будматеріалів

Асоціація "Виробники пінопласту" - представляє інтереси українських вироб- ників пінополістирольних утеплювачів

ТехноНІКОЛЬ - пропонує широкий спектр покрівель- них, гідро-, звуко- та тепло- ізоляційних матеріалів

Керамейя – виробництво високоякісних керамічних будматеріалів

Будшляхмаш – пропонує будівельну, дорожню та комунальну техніку

Tedom – виробництво та постачання когенераційних установок

free web page counters

   
© 2009 Catalyst