Інформаційно-аналітичне видання є членом провідних будівельних об'єднань           
Пошук
 
Новини  

Новый ELKOMIX-60 Quick Master введен в эксплуатацию на производственной площадке в Украине
16 Nov 2017

Майже 2000 інфраструктурних проектів реалізують об’єднані громади до кінця року за кошти державної субвенції
15 Nov 2017

Держмолодьжитло просить з бюджету на 2018 рік 1, 865 млрд грн для програм "Доступне житло" і молодіжне житлове кредитування
15 Nov 2017

Ефективне регулювання ринку цементу та інших будівельних матеріалів має сприяти розвитку вітчизняного виробництва та підвищенню якості продукції – Лев Парцхаладзе
14 Nov 2017

«У Doing Business-2019 за будівельним показником плануємо увійти у ТОП-20», - Лев Парцхаладзе
13 Nov 2017

ТОП-9 постачальників та споживачів вапнякового каменю за підсумками дослідження УАВП за 10 місяців 2017 року
13 Nov 2017


 

Новый ELKOMIX-60 Quick Master введен в эксплуатацию на производственной площадке в Украине
Для каких бы новых проектов ни понадобился бетонный завод, состоявшиеся заказчики предпочитают вновь работать с ELKON, зная его как надежного и долговечного партнера. Повторные заказы бетонных заводов от клиентов – это знак доверия качеству не только самого оборудования, но и снабжению запасными частями и уровню послепродажного сервиса, проверенного годами.

Так, давний украинский Заказчик является обладателем уже второго бетонного завода от лидирующего турецкого бренда. Первый завод Заказчик приобрел в 2012 г. и уже в ноябре этого года введен в эксплуатацию второй завод ELKOMIX-60 Quick Master, для которого была разработана уникальная компактная конструкция, а также были использованы специальные эргономичные опоры к силосам, что позволило разместить бетонный завод с двумя силосами объемом 150 и 75 тонн на минимальной площадке.
Таким образом, имея в распоряжении новый высокопроизводительный бетонный завод от ELKON, украинская компания-заказчик, производящая бетон для возведения новых строительных объектов в стране, сможет вывести свои проекты на принципиально новый уровень качества.
Написал admin, 16 Nov 2017
Майже 2000 інфраструктурних проектів реалізують об’єднані громади до кінця року за кошти державної субвенції
Комісія при Мінрегіоні погодила вже 1957 інфраструктурних проектів 366 об’єднаних громад. Ці проекти і програми будуть реалізовані в громадах до кінця цього року за кошти відповідної державної субвенції.

Нерозподіленими між проектами громад залишається 17 млн грн, або 1 % від запланованих на 2017 рік коштів субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ.
Як повідомлялося, держава надає підтримку об’єднаним територіальним громадам, зокрема у питаннях відновлення та розбудови інфраструктури їх територій. Для цього у Державному бюджеті на 2017 рік передбачено 1,5 млрд грн. Ці кошти спрямують на розвиток інфраструктури 366 об’єднаних громад, створених у 2015-2016 роках.
Питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад врегульовано постановою Кабінету Міністрів України ¹ 200 від 16 березня 2016 року.
Написал admin, 15 Nov 2017
Держмолодьжитло просить з бюджету на 2018 рік 1, 865 млрд грн для програм "Доступне житло" і молодіжне житлове кредитування
Парламент у першому читанні схвалив Держбюджет на 2018 рік, у якому містяться рекомендації Міністерству фінансів визначитися щодо можливості та доцільності відновлення повноцінного фінансування державних житлових програм.
За інформацією Держмолодьжитла, ціна питання – 1 млрд грн на програму «Доступне житло» і 865 млн грн – на молодіжне житлове кредитування. У Держмолодьжитлі наголошують, що державні житлові програми – це інструмент, який здатен створити потужний мультиплікаційний ефект для розвитку будівництва і економіки.
Написал admin, 15 Nov 2017
Ефективне регулювання ринку цементу та інших будівельних матеріалів має сприяти розвитку вітчизняного виробництва та підвищенню якості продукції – Лев Парцхаладзе
Перегляд регулювання ринків будівельних матеріалів, у тому числі, ринку цементу, сприятиме підвищенню темпів вітчизняного виробництва та якості продукції на рівні з європейською. Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе на круглому столі «ªвропейська якість українського цементу: фактори ризику» у вівторок, 14 листопада.

«На цей рік спільно з Офісом ефективного регулювання ми запланували перегляд регулювання 48 ринків у сфері будівництва. Ринок цементу має великий потенціал, йому є куди розвиватися. Щорічно в Україні виробляється близько 9 млн тонн цементу і ці об'єми не покривають увесь попит. Для порівняння у Польщі цей показник – майже 21 млн тонн, у Німеччині – 14,5 млн тонн. Я переконаний, що ефективне регулювання ринку цементу та інших будівельних матеріалів сприятиме розвитку вітчизняного виробництва та підвищенню якості продукції», - сказав він.
Написал admin, 14 Nov 2017
«У Doing Business-2019 за будівельним показником плануємо увійти у ТОП-20», - Лев Парцхаладзе
Заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе висловив сподівання увійти у ТОП-20 рейтингу Doing Business за показником «Отримання дозволів на будівництво» вже в наступному році.

Парцхаладзе зазначив, що деякі зміни щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності, вже імплементуються і Мінрегіон сподівається, що вони будуть враховані при формуванні рейтингу Doing Business-2019. Зокрема це відміна процедури реєстрації декларацій, яка пов’язана з прийняттям та вступом у силу Закону ¹1817 щодо удосконалення містобудівної діяльності, а також відміна процедури отримання вихідних даних ДСНС при проектуванні та підвищення якості контролю робіт завдяки обов’язковій вищій освіті виконавців будівельних робіт, що регламентує Закон ¹2020.

За його словами, задля покращення позиції країни у Doing Business в наступному році, у будівельній сфері необхідні ще важливі зміни і вони мають відбутися найближчим часом. «Позитивні прогнози можуть справдитися якщо буде зроблений один з найважливіших кроків в дерегуляції будівельної галузі, - повна відміна пайової участі. Для цього дуже потрібне якнайшвидше прийняття відповідного законопроекту ¹6540, який вже зареєстрований у Верховній Раді. Маю велику надію на його підтримку депутатами», - підкреслив він.
Написал admin, 13 Nov 2017
ТОП-9 постачальників та споживачів вапнякового каменю за підсумками дослідження УАВП за 10 місяців 2017 року
Українська асоціація вапняної промисловості провела нове поглиблене дослідження ринку вапнякового каменю за десять місяців 2017 року.

Основними споживачами вапнякового каменю є підприємства металургійного комплексу, за ними йде цементна галузь та виробники вапна. Ринок постачальників відрізняється високою концентрацією – за підсумками десяти місяців 2017 року ТОП-9 постачальників склали 83% ринку. Ринок споживачів також відрізняється високою концентрацією, за підсумками першого півріччя 2017 року ТОП-9 споживачів склав 68% ринку.
Написал admin, 13 Nov 2017
Комітет Верховної Ради з питань будівництва схвалив важливий законопроект
8 листопада 2017 року на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства депутати схвалили та рекомендували прийняти в першому читанні проект Закону України ¹7085 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері містобудування», який передбачає закріплення на законодавчому рівні порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва. Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook. «Будівельний Комітет Ради схвалив та рекомендував прийняти важливий законопроект ¹7085, який передбачає закріплення на законодавчому рівні порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва. Зараз це питання врегульовується органами місцевого самоврядування та місцевими державними адміністраціями на власний розсуд. Такі суттєві зміни стануть значним кроком в дерегуляції галузі та мають вплинути на покращення позиції України у Doing Business за будівельним показником. Вдячний Комітетові за підтримку та плідну роботу. Маю надію, що депутати підтримають ці важливі зміни!» - сказав він.

Крім того, зазначений законопроект пропонує:
- встановити чітку процедуру ліцензування у будівництві;
- врегулювати питання оплати професійної атестації виконавців окремих робіт;
- передати функції контролю за обстеженням об’єктів (щодо надійності та безпеки під час експлуатації) виконавчим органам сільських, селищних, міських рад.

Проект Закону був розроблений Комітетом Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.
Написал admin, 13 Nov 2017
Україна виросте в рейтингу Doing Business-2019, якщо скасує пайову участь
Україна перемістилася в компоненті «Отримання дозволів на будівництво» рейтингу Doing Business зі 140 на 35 місце. Причиною зростання стало зменшення розміру пайової участі в інфраструктурі міста Києва з 10 до 2% та зменшення вартості послуг технічного нагляду в будівництві. За підрахунками експертів Світового банку, один пункт в загальному рейтингу Doing Business дає можливість залучити в країну до $600 млн інвестицій.

«Мінрегіон поставив амбітну мету - увійти в ТОП-50 за показником «Отримання дозволів на будівництво». За підсумками рейтингу Doing Business-2018 вдалося увійти до ТОП-40. За показником «Отримання дозволів на будівництво» ми зросли на 105 позицій - зі 140-го місця рік тому перестрибнули на 35-е, і підтягли показники України загалом», - зауважив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе.
Написал admin, 13 Nov 2017
Выручка компании JLL выросла до 5,4 млрд долларов за первые девять месяцев 2017 года
Международная консалтинговая компания JLL анонсирует финансовые результаты по итогам 3-го квартала и первых девяти месяцев 2017 года в целом.
В 3-м квартале 2017 года выручка компании JLL в мире увеличилась по сравнению с аналогичным периодом предыдущего года на 14% и составила более 1,9 млрд долл., в целом за первые три квартала показатель достиг 5,4 млрд долл., продемонстрировав рост на 16%. Выручка за вычетом прямых расходов увеличилась на 12% в июле-сентябре и на 17% за первые девять месяцев, до 1,6 млрд и 4,5 млрд долл. соответственно. Чистая прибыль JLL увеличилась на 80% в 3-м квартале, до 86,6 млн долл., что привело к 15%-му росту в январе-сентябре, до 175,6 млн долл.

Позитивная динамика выручки в 3-м квартале отражает экспансию транзакционного и нетранзакционного бизнесов, с лидированием европейского и азиатско-тихоокеанского регионов.
Написал admin, 08 Nov 2017
Уряд ухвалив інноваційне рішення про монетизацію субсидій на рівні підприємств ТКЕ, - Зубко
Увалене рішення є дійсно інноваційним, оскільки відміняє механізм клірингових (безгрошових) розрахунків між учасниками ринку теплопостачання, підприємствам-надавачам послуг спрямовуватимуться живі кошти за субсидіями. Йде у минуле радянська система розрахунків. Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідної постанови Уряду.

«Ми виводимо з заручників НАК «Нафтогаз» підприємства-постачальників послуг. Адже раніше вони залежали від наявності боргів, що в свою чергу впливало на отримання номінацій на постачання газу та підписання протоколів. Нарешті ця непрозора система, яка вводила касові розриви безпосередньо по можливостям розрахунків за енергоносії, буде зруйнована», - наголосив Геннадій Зубко.
Написал admin, 08 Nov 2017

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 >>


 


Спецвипуск
"Енергоефективне будівництво. Газобетон"
№1-2 2019

Спецвипуск
"Індустріальне будівництво. Бетон. Залізобетон"
№5-6 2018

Спецвипуск
"Енергоефективне будівництво. Кераміка"
№3-4 2018

Спецвыпуск
"Газобетон. Энергоэффективное строительство"
№1-2 2018

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№6 2017

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№5 2017

Спецвипуск
"Керамічне будівництво"
№3-4 2017

Спецвыпуск
"Газобетон. Энергоэффективное строительство"
№1-2 2017

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№5-6 2016

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№4 2016

Спецвипуск
"Керамiчне будiвництво"
№3 2016

Спецвыпуск
"Энергоэффективное строительство. Газобетон"
№1-2 2016

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№5-6 2015

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№4 2015

Спецвипуск
"Керамічне будівництво"
№3 2015

Спецвыпуск
"Газобетон энергоэффективное строительство"
№1-3 2015

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№7-9 2014

Спецвипуск
"Енергозбереження Екологія Матеріали"
№1-2 2014

Спецвипуск
"Дорожнє будівництво. Спецтехніка"
№7-8 2013


Инновационная технология фирмы Weiler Gmbh — производство тупоконечных фундаментных свай методом безопалубочного формования


Кнауф – провідна компанія з виробництва екологічних високоякісних будматеріалів

Асоціація "Виробники пінопласту" - представляє інтереси українських вироб- ників пінополістирольних утеплювачів

ТехноНІКОЛЬ - пропонує широкий спектр покрівель- них, гідро-, звуко- та тепло- ізоляційних матеріалів

Керамейя – виробництво високоякісних керамічних будматеріалів

Будшляхмаш – пропонує будівельну, дорожню та комунальну техніку

Tedom – виробництво та постачання когенераційних установок

   
© 2009 Catalyst