Інформаційно-аналітичне видання є членом провідних будівельних об'єднань           
Пошук
 
Новини  

Східноукраїнський День поля пройде на АГРОПОРТ
29 Sep 2017

Всесвітній день яйця (World Egg Day) відзначається у багатьох країнах світу в другу п'ятницю жовтня
29 Sep 2017

27-28 вересня у Харкові відбудеться виставка і форум KharkivBUILD&Energy
26 Sep 2017

Мінрегіон очікує від регіонів пропозиції щодо проектів будівництва футбольних полів до 10 жовтня, - Парцхаладзе
26 Sep 2017

Рынок первичной недвижимости ведет себя нетипично – эксперты
25 Sep 2017

За підсумками 8 місяців лідерами з обсягів виконаних будівельних робіт стали Житомирська, Кіровоградська, Запорізька, Одеська та Київська області
25 Sep 2017


 

Східноукраїнський День поля пройде на АГРОПОРТ
7 жовтня на полях ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, напроти тютюнової фабрики в рамках Міжнародного форуму «АГРОПОРТ», відбудеться Східноукраїнський День Поля. Темою цього року стане збирання соняшнику та підготовка ´рунту до посіву цієї важливої для регіону культури. Позитивний досвід проведення такого наочного і практичного заходу для фермерів було розпочато два роки тому під егідою Харківського Тракторного заводу

Подробности

Написал admin, 29 Sep 2017
Всесвітній день яйця (World Egg Day) відзначається у багатьох країнах світу в другу п'ятницю жовтня
Всесвітній день яйця (World Egg Day) відзначається у багатьох країнах світу в другу п'ятницю жовтня. Подія була започаткована у 1996 році на конференції у Відні Міжнародна яєчна комісія (International Egg Commission). Засновники стверджують, що існує більше десятка причин для святкування «Дня яйця». Чимало країн, особливо, де птахівництво знаходиться на підйомі, з готовністю підтримали цю ідею. З того часу новий свято стало по-справжньому «всесвітнім».

Подробности

Написал admin, 29 Sep 2017
27-28 вересня у Харкові відбудеться виставка і форум KharkivBUILD&Energy
Раді Вас запросити на Форум передових енергоефективних технологій та будівництва у рамках виставки KharkivBUILD&Energy. Організатором форуму виступає Центр підтримки бізнесу м.Харків у рамках ініціативи EU4Business за підтримки ªБРР.
Форум-Виставка KharkivBUILD&Energy покликана об’єднати керівників та представників міжнародних та українських компаній, інженерів, архітекторів, топ-менеджерів, стратегів та інших спеціалістів компаній та організацій будівельної галузі Східної частини України.

Реєстрація за посиланням: https://form.jotformeu.com/72493803668366 Додаткові питання по тел.: (057) 714-96-89, (050) 301-65-73
Написал admin, 26 Sep 2017
Мінрегіон очікує від регіонів пропозиції щодо проектів будівництва футбольних полів до 10 жовтня, - Парцхаладзе
27 вересня 2017 року набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України від 06.09.2017 ¹ 714 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів із штучним покриттям у регіонах України».
Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.

«Від завтрашнього дня протягом 10 робочих днів (до 10 жовтня включно) регіони можуть подавати свої пропозиції щодо проектів будівництва або реконструкції футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах. Всього на це передбачено бюджетом 270 млн грн у 2017 році. Мова йде про проекти, які передбачають співфінансування з місцевих бюджетів. Гарна можливість для регіонів підтримувати активний та здоровий спосіб життя серед населення, тому не гайте час і обов’язково подавайте свої проекти!» - сказав він.
Написал admin, 26 Sep 2017
Рынок первичной недвижимости ведет себя нетипично – эксперты
Компания «Альянс Новобуд», эксперты которой регулярно отслеживают ситуацию на рынке недвижимости в Киеве и Киевской области, опубликовала аналитический отчет за август. Одним из ключевых тезисов документа является нетипичная для последнего летнего месяца ситуация со спросом на квартиры в столичном регионе.

«Темпы роста интереса к недвижимости по отношению к июлю в Киеве были отрицательными (-7,6 %), тогда как в Киевской области зафиксирован рост (+4 %). Такая динамика нехарактерная для данного периода, ведь наблюдения предыдущих лет указывают на то, что в августе спрос традиционно оживляется», – отмечают эксперты «Альянс Новобуд».
Написал admin, 25 Sep 2017
За підсумками 8 місяців лідерами з обсягів виконаних будівельних робіт стали Житомирська, Кіровоградська, Запорізька, Одеська та Київська області
За підсумками січня-серпня 2017 року підприємства України виконали будівельні роботи на суму 53,5 млрд грн, індекс будівельної продукції по відношенню до аналогічного періоду 2016 року склав 125,4%.
Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе.

«Будівельна галузь продовжує стабільно зростати. І дуже добре, що позитивна тенденція спостерігається не стільки у столиці, як усі звикли, а в інших регіонах України. За даними Державної служби статистики за підсумками січня-серпня цього року підприємства вже виконали будівельні роботи на суму 53,5 млрд грн. Об’єми будівництва зросли більш ніж на чверть у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Лідерами є Житомирська, Кіровоградська, Запорізька, Одеська та Київська області», - сказав він.

Так, індекс будівельних робіт у Житомирській області склав 167%, Кіровоградській - 165%, Запорізькій - 141%, Одеській - 135%, Київській - 134%.
Написал admin, 25 Sep 2017
В Мінрегіоні триває конкурс на 70 посад нової державної служби!
З 15 вересня в Мінрегіоні оголошено конкурси на перші 70 посад в 5 нових директоратів. Це нові підрозділи, які відповідатимуть за одну сферу політики в міністерстві. Директорат буде аналізувати проблеми у своїй галузі та розробляти альтернативні рішення. З урахуванням іноземного досвіду та аналізу можливих наслідків, директорат пропонуватиме міністру ухвалити відповідне рішення, після чого здійснюватиме моніторинг його впровадження. В цьому році в Мінрегіоні створено 5 директоратів: Директорат регіонального розвитку, Директорат з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою, Директорат енергоефективності, Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції, Директорат фінансових механізмів сталого місцевого та регіонального розвитку. В 2018 році реорганізація буде продовжена та з’являться директорати за напрямами політик: будівництва, містобудування, архітектури та планування територій, житлової політики, житлово-комунального господарства.

Структура директорату включатиме посади генерального директора, керівників експертних груп, державних експертів. Заробітна плата нових державних службовців підвищена майже втричі та складає від 36 до 50тисяч гривень. Більша частина доходу – це надбавка, яка залежатиме від результату роботи.
Написал admin, 25 Sep 2017
Пілотна школа НОП – Путрівський НВК став кращим навчальним закладом Київської області
Школа у селі Путрівка Васильківського району Київської області, яка першою в Україні запровадила Новий Освітній Простір НОП, очолила рейтинг шкіл області за підсумками ЗНО у 2017 році, що дозволило їй потрапити в ТОП-24 шкіл України. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе.

«Путрівська школа – перша серед шкіл Київської області та 24-а по всій Україні за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання у цьому році. Середній рейтинговий бал ЗНО учнів склав 180,5 балів із 200. Це свідчить, що те, до чого ми прагнули у реалізації нашого проекту, дійсно працює – успішність учнів зростає, і це неможливо заперечувати, адже вони навчаються у оновленому яскравому просторі, який мотивує до знань», - сказав він.
Проект НОП спільно реалізують Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України та Міністерство освіти і науки України за участі активної влади на місцях.
Написал admin, 22 Sep 2017
Парцхаладзе: «Щоб попит на купівлю нерухомості активізувався, потрібно, аби реально запрацювали державні житлові програми та іпотечне кредитування»
Останнім часом через зниження споживчих можливостей українців та практичної відсутності іпотечного кредитування у сфері нерухомості спостерігається тенденція до відкладеного попиту на житло. Для його активізації необхідно, щоб державні житлові програми та іпотечне кредитування реально запрацювали.
Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на прес-конференції за підсумками розвитку будівельної галузі у першому півріччі 2017 року в четвер, 21 вересня.

«Якщо порівнювати попит з тим, який був до 2014 року, то звичайно ж він знизився. Це пов'язано з тим, що у людей реально не вистачає коштів для придбання житла. Будівельні компанії можуть надавати тільки коротку розстрочку, максимум до 5 років, але у такому разі середній платіж для однієї сім'ї становитиме близько 1-2 тисяч доларів на місяць. Тому, щоб попит на купівлю нерухомості активізувався, потрібно, аби державні житлові програми та іпотечне кредитування реально запрацювали», - сказав він.
Написал admin, 21 Sep 2017
V ВСЕУКРАЇНСЬКА БУДІВЕЛЬНА ПРЕМІЯ IBUILD
Конфедерації будівельників України запрошує взяти участь у святковому нагродженні кращих компаній будівельного комплексу премією IBUILD. Щорічна премія IBUILD не має аналогів та проводиться з метою залучення уваги до досягнень компаній та діячів ринку, їх внеску у розвиток будівельної галузі України!
Захід об’єднає представників органів державної влади, дипломатичних представництв, міжнародних організацій, керівників провідних компаній з усіх регіонів України, громадськість та ЗМІ.
Програмою заходу передбачено оголошення та нагородження найкращих представників та компаній будівельної сфери, святковий бенкет, концертна програма за участі відомих українських артистів та дружнє спілкування.

V ВСЕУКРАЇНСЬКА БУДІВЕЛЬНА ПРЕМІЯ IBUILD відбудеться 13 жовтня о 17 год. в КВЦ «Парковий» (м. Київ, Паркова дорога, 16А).

Звертаємо Вашу увагу, що вхід на церемонію нагородження тільки за Запрошеннями.
Для формування списку, просимо надіслати дані представників (прізвище, ім’я, по батькові, посада, назва компанії) на e-mail: office@kbu.org.ua в термін до 14 год. 26 вересня 2017 року.
Написал admin, 21 Sep 2017

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 >>


 


Спецвипуск
"Енергоефективне будівництво. Кераміка"
№3-4 2018

Спецвыпуск
"Газобетон. Энергоэффективное строительство"
№1-2 2018

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№6 2017

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№5 2017

Спецвипуск
"Керамічне будівництво"
№3-4 2017

Спецвыпуск
"Газобетон. Энергоэффективное строительство"
№1-2 2017

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№5-6 2016

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№4 2016

Спецвипуск
"Керамiчне будiвництво"
№3 2016

Спецвыпуск
"Энергоэффективное строительство. Газобетон"
№1-2 2016

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№5-6 2015

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№4 2015

Спецвипуск
"Керамічне будівництво"
№3 2015

Спецвыпуск
"Газобетон энергоэффективное строительство"
№1-3 2015

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№7-9 2014

Спецвипуск
"Енергозбереження Екологія Матеріали"
№1-2 2014

Спецвипуск
"Дорожнє будівництво. Спецтехніка"
№7-8 2013


Инновационная технология фирмы Weiler Gmbh — производство тупоконечных фундаментных свай методом безопалубочного формования


Кнауф – провідна компанія з виробництва екологічних високоякісних будматеріалів

Асоціація "Виробники пінопласту" - представляє інтереси українських вироб- ників пінополістирольних утеплювачів

ТехноНІКОЛЬ - пропонує широкий спектр покрівель- них, гідро-, звуко- та тепло- ізоляційних матеріалів

Керамейя – виробництво високоякісних керамічних будматеріалів

Будшляхмаш – пропонує будівельну, дорожню та комунальну техніку

Tedom – виробництво та постачання когенераційних установок

free web page counters

   
© 2009 Catalyst