Інформаційно-аналітичне видання є членом провідних будівельних об'єднань           
Пошук
 
Новини  

1 августа вступило в действие Соглашение о зоне свободной торговли с Канадой
01 Aug 2017

«Завод Фрунзе» устанавливает линию для выпуска новой продукции – решетчатых настилов
31 Jul 2017

Президент підписав Закон «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», - Зубко
28 Jul 2017

Геннадій Зубко розказав про ІТ-платформи Фонду енергоефективності
27 Jul 2017

Геннадій Зубко розказав, чому не приймається законопроект «Про житлово-комунальні послуги»
25 Jul 2017

За перше півріччя 2017 року об’єми будівництва зросли майже на чверть
24 Jul 2017


 

1 августа вступило в действие Соглашение о зоне свободной торговли с Канадой
Для украинских экспортеров рынок Канады уже открыт. Беспошлинный доступ на него получили среди промышленных товаров - одежда, керамика, металлургия и химия. Украинские компании также теперь могут воспользоваться льготами для участия в государственных закупках на правительственном уровне обеих стран. Соглашение о ЗСТ предусматривает предоставление Украине технической помощи для улучшения доступа украинских товаров на канадский рынок и помощь для развития аграрного комплекса.
Написал admin, 01 Aug 2017
«Завод Фрунзе» устанавливает линию для выпуска новой продукции – решетчатых настилов
«Завод Фрунзе» (Харьков), крупнейший национальный производитель изделий из перфорированного металла и систем ограждения, в ближайшее время запустит производство решетчатых настилов.
Компания приобрела немецкую линию стоимостью $1,6 млн., мощность которой позволяет выпускать 200 т продукции в месяц.
Оборудование уже поступило на завод и монтируется в одном из цехов под контролем иностранных специалистов. Запуск линии планируется в сентябре.
Написал admin, 31 Jul 2017
Президент підписав Закон «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», - Зубко
Закон «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» - третій з законодавчого пакету з енергоефективності підписаний Президентом України Петром Порошенком. Необхідний і важливий крок до зменшення енергоспоживання та сплати за комунальні послуги для кожної української родини. Про це заявив на своїй сторінці у FB Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Мета закону – перехід на 100% облік споживання теплової енергії, гарячої та питної води за допомогою лічильників, що вже не дозволить перекладати на українські родини наднормативні втрати монополістів і закладе принцип, згідно з яким кожен буде оплачувати тільки ті обсяги комунальних послуг, які він фактично спожив. Обліковувати, значить управляти!», - підкреслив Геннадій Зубко.
Написал admin, 28 Jul 2017
Геннадій Зубко розказав про ІТ-платформи Фонду енергоефективності
Фонд енергоефективності, закон про який нещодавно підписав Президент України, зможе запрацювати за декілька місяців. Для цього потрібно підготувати нормативну базу, прийняти підзаконні акти, а також створити кілька IT-систем, які забезпечать його роботу. Про це написав у своєму блозі в інтернет-виданні «Лівий берег» Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Одна база даних міститиме відкриту інформацію про те, які будинки скористалися послугами Фонду, які роботи були там зроблені, і на скільки в результаті цих заходів скоротилося споживання енергії. На основі цих даних Фонд зможе розробити стандартні рекомендації і їх можна буде застосовувати для інших будівель. Друга база даних - реєстр виданих сертифікатів енергоефективності. У цій базі буде міститися інформація про аудиторів, які проводили сертифікацію», - повідомив Геннадій Зубко.
Написал admin, 27 Jul 2017
Геннадій Зубко розказав, чому не приймається законопроект «Про житлово-комунальні послуги»
У парламенті й досі не прийнятий законопроект «Про житлово-комунальні послуги». Адже документ розмежовує обов’язки і права споживача і надавачів послуг. Споживач наразі платить не лише за спожиту енергію, а й за шалені втрати при її транспортуванні. Дуже багато витрат через неефективність підприємств сьогодні перекладається на споживача. Натомість прийняттям закону хочемо визначити, що у будинку має бути вузол обліку і людина платитиме не за нормативами, а за спожиту енергію.
Написал admin, 25 Jul 2017
За перше півріччя 2017 року об’єми будівництва зросли майже на чверть
За підсумками січня-червня 2017 року підприємства України виконали будівельні роботи на суму 36 млрд грн, індекс будівельної продукції по відношенню до аналогічного періоду 2016 року склав 124,6%. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе.

«Цей рік продовжує показувати, що галузь стабільно розвивається. За підсумками першого півріччя підприємства вже виконали будівельні роботи на суму 36 млрд грн. Об’єми будівництва за січень-червень 2017 року зросли майже на чверть у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Крім цього, по відношенню до попереднього місяця також спостерігається зростання – більш ніж на 13%. Впевнений, за результатами року падіння цього показника, як мінімум, не буде», - сказав він.

За підсумками півроку житлове будівництво зросло на 16,5%, нежитлове – на 27,3%.
Написал admin, 24 Jul 2017
Українські компанії запрошуються до конкурсу Energy Efficiency Award 2017
Deutsche Energie-Agentur (DENA) - Німецьке енергетичне агентство - шукає проекти, які мають особливий вплив на практичну реалізацію енергетичного переходу. Приватні та публічні компанії можуть подати заявку на участь у цьому міжнародному конкурсі до 31 липня 2017 року.

Компанії можуть подати свою заявку в одну з чотирьох категорій конкурсу:
Ø Перехід енергії 2.0 - керована користувачами ефективність в інтегрованій енергетичній системі.
Ø Енергоефективність 4.0 - Інтелектуальні рішення для встановлених технологій.
Ø Енергетичний менеджмент та послуги - інноваційне фінансування та розвиток компетенцій.
Ø Концепція заходів з енергоефективності - три компанії представить свої концепції. Тоді аудиторія з'їзду вирішить, яка концепція нагороджена призом.
Номінації для окремих категорій будуть оголошені 19 жовтня 2017 року. Церемонія нагородження відбудеться на конгресі DENA 20 листопада 2017 року в Берліні.
Участь у Премії за енергоефективність 2017 року є безкоштовною. Компанії можуть подати свої заявки в Інтернеті: www.EnergyEfficiencyAward.de

Прохання копії заповнених в он-лайні анкет на сайті www.EnergyEfficiencyAward.de відправляти також на пошту energyefficiencyaward2017@gmail.com!

Нагорода присуджується призовим фондом у розмірі 30 000 євро та проходить під патронатом Федерального Міністра економіки та енергетики Бріджит Зіпріс.
Написал admin, 24 Jul 2017
Парцхаладзе: Новий ДБН з планування та забудови територій нарешті нівелює застарілі підходи до містобудівного проектування в Україні
Прийняття нових державних будівельних норм щодо планування та забудови територій дозволить нарешті змінити застарілі підходи до містобудівного проектування в нашій країні на сучасне нормування, що відповідає міжнародному досвіду використання територій.

Про це 21 липня на круглому столі «Фінальні проекти ДБН щодо дитячих садків, шкіл, медичних закладів, а також планування і забудови територій, вулиць і доріг» наголосив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе.

«Необхідність осучаснення державних норм щодо планування та забудови територій назріла вже дуже давно. Адже досі використовуються застарілі показники, що не відповідають міжнародному досвіду нормування використання територій, а не рідко й здоровому глузду. Зрозуміло чому – вони діють з радянських часів, які минули вже кілька десятків років. Наприклад, у нас зовсім відсутнє унормування територій за межами населених пунктів, або - нема чіткого регулювання вимог до забезпечення доступності середовища для маломобільних груп населення. Проект ДБН з планування та забудови територій розроблений з урахуванням європейського досвіду та сучасних вимог. В єдиному нормативному акті об'єднано кілька існуючих будівельних норм з проектування міських, сільських поселень, сільськогосподарських і промислових підприємств, комплексних схем транспорту», - сказав він.
Написал admin, 24 Jul 2017
Возможна ли жизнь без пробок
Ежедневно киевляне тратят на дорогу от дома до офиса и обратно в среднем от полутора до трех часов. И если раньше трудности испытывали жители окраин, где не так развита транспортная сеть, то сейчас дискомфорт в виде частых пробок начинают ощущать жители прицентральных районов.

Уровень автомобилизации Киева продолжает расти – сегодня в столице насчитывается 353 автомобиля на 1000 жителей. Новых магистралей и развязок в городе больше не становится, а значит, загруженность существующих дорог будет только увеличиваться и поездки по городу станут более продолжительными.
Своим видением решения вопроса пробок поделились в компании "ТММ"...
Написал admin, 24 Jul 2017
Selena Group отмечает 25-летие и представляет свои достижения на мировом и украинском рынках
Selena Group является мировым производителем и дистрибьютором строительной химии в области гидроизоляционных материалов, изоляционных материалов, герметиков и клеев. Чистые продажи компании в 2016 году составили около 240 млн евро. Selena Group является одним из трех крупнейших производителей полиуретановой пены в мире. Группа вышла на украинский рынок в 2004 году, представив первую высокопроизводительную пену – Tytan Professional 65, которая произвела революцию в сегменте «Окна и двери» не только в стране, но и в мире. Сегмент «Установка окон и дверей» по-прежнему является одним из ключевых направлений деятельности Selena.
Написал admin, 19 Jul 2017

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 >>


 


Спецвипуск
"Енергоефективне будівництво. Кераміка"
№3-4 2018

Спецвыпуск
"Газобетон. Энергоэффективное строительство"
№1-2 2018

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№6 2017

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№5 2017

Спецвипуск
"Керамічне будівництво"
№3-4 2017

Спецвыпуск
"Газобетон. Энергоэффективное строительство"
№1-2 2017

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№5-6 2016

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№4 2016

Спецвипуск
"Керамiчне будiвництво"
№3 2016

Спецвыпуск
"Энергоэффективное строительство. Газобетон"
№1-2 2016

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№5-6 2015

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№4 2015

Спецвипуск
"Керамічне будівництво"
№3 2015

Спецвыпуск
"Газобетон энергоэффективное строительство"
№1-3 2015

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№7-9 2014

Спецвипуск
"Енергозбереження Екологія Матеріали"
№1-2 2014

Спецвипуск
"Дорожнє будівництво. Спецтехніка"
№7-8 2013


Инновационная технология фирмы Weiler Gmbh — производство тупоконечных фундаментных свай методом безопалубочного формования


Кнауф – провідна компанія з виробництва екологічних високоякісних будматеріалів

Асоціація "Виробники пінопласту" - представляє інтереси українських вироб- ників пінополістирольних утеплювачів

ТехноНІКОЛЬ - пропонує широкий спектр покрівель- них, гідро-, звуко- та тепло- ізоляційних матеріалів

Керамейя – виробництво високоякісних керамічних будматеріалів

Будшляхмаш – пропонує будівельну, дорожню та комунальну техніку

Tedom – виробництво та постачання когенераційних установок

free web page counters

   
© 2009 Catalyst