Інформаційно-аналітичне видання є членом провідних будівельних об'єднань              
Пошук
 
Новини  

Про секрети створення успішного бізнесу в галузі вапна говорили на конференції у Польщі
22 Jun 2017

Каким будет Future of Work («Будущее рабочего пространства») - любопытное исследование компании JLL
22 Jun 2017

Підписаний договір про співпрацю з Світовим банком сприятиме підвищенню України в рейтингу Doing Business, - Геннадій Зубко
22 Jun 2017

Комітет Ради з питань будівництва підтримав нову концепцію з оплати пайового внеску
22 Jun 2017

Концерн BASF представив на європейському ринку нову серію підлогових покриттів MasterTop
21 Jun 2017

Виставка «АкваТерм Київ 2017» (30 травня – 2 червня) в черговий раз показала свою беззастережну першість в галузі енергоефективного опалення, водопостачання, вентиляції і кондиціювання
20 Jun 2017


 

Про секрети створення успішного бізнесу в галузі вапна говорили на конференції у Польщі
19 червня у м.Ополє, Польща відбулася перша міжнародна конференція Української асоціації вапняної промисловості на тему «Досвід компанії LHOIST у побудові найбільшого вапняного бізнесу у світі». Проведення конференції стало можливим за безпосередньої підтримки керівництва підрозділу Центральна ªвропа світової корпорації LHOIST в особі його керівника Mr. Piotr Biskup. Про це повідомляє прес-служба УАВП.

У конференції взяли участь понад 50 учасників зі всіх регіонів України, включаючи представників основних видобувачів вапнякового каменю та провідних виробників вапна. Міжнародний характер конференції підкреслила участь представницьких іноземних компаній, серед яких господарі конференції – LHOIST, представники компаній Carmeus, Nordkalk, SMA Mineral AS, Maerz Ofenbau AG.

Конференція організаційно складалася з двох частин: пленарного засідання та практичної частини – ознайомлення з виробничими підрозділами польського відділення компанії LHOIST. З прес-релізом про проведений захід можна ознайомитись на сайті асоціації за посиланням limeindustry.in.ua.

Матеріали конференції та фото-галерея знаходяться за наступним посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/0B_Bd5vnIILRdWU9GbnJ0MS1oMTA
Написал admin, 22 Jun 2017
Каким будет Future of Work («Будущее рабочего пространства») - любопытное исследование компании JLL
Компания JLL подготовила исследование Workplace powered by Human Experience, в рамках которого были изучены изменения офисного пространства под влиянием новых требований бизнеса. Эксперты JLL в том числе выявили, как рабочее место может помочь развитию компаний в современном мире.

Данный отчет является частью новой исследовательской программы компании JLL – Future of Work («Будущее рабочего пространства») – и основан на опросе топ-менеджмента 40 корпораций и анонимного анкетирования более 7,3 тыс. сотрудников компаний со штатом свыше 100 человек. Возраст респондентов – от 18 до 65 лет. Исследование охватывает 12 стран; опрос персонала проводился в Австралии, Великобритании, Германии, Индии, Испании, Италии, Китае, Нидерландах, США, Франции, Южной Африке, Японии.

Создание офиса – это не просто выполнение определенных требований к пространству в попытке достичь баланса между рабочей и личной жизнью персонала. Как показал опрос, компании приходят к пониманию, что грамотно организованная, качественная рабочая среда влечет за собой более глубокую вовлеченность сотрудников в процесс, повышает их уверенность в себе и эффективность в решении задач.

Ключевые выводы исследования далее...
Написал admin, 22 Jun 2017
Підписаний договір про співпрацю з Світовим банком сприятиме підвищенню України в рейтингу Doing Business, - Геннадій Зубко
Активна співпраця з Міжнародною фінансовою корпорацією сприяє поліпшенню умов ведення будівельного бізнесу і підвищенню інвестиційного клімату в Україні. Про це наголосив під час підписання Договору про співпрацю між Мінрегіоном і Міжнародною фінансовою корпорацією, що входить в групу Світового банку, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Підписаний Договір про співпрацю з Міжнародною фінансовою корпорацією, є дуже важливим для України. Протягом двох років саме методика Doing Business, яка напрацьована Світовим банком, має створити умови для прозорості дозвільних процедур і підвищення якості робіт в будівництві, що впливає на місце України в рейтингу. Це стосується в першу чергу поліпшення умов ведення будівельного бізнесу», — наголосив Геннадій Зубко.
Написал admin, 22 Jun 2017
Комітет Ради з питань будівництва підтримав нову концепцію з оплати пайового внеску
21 червня 2017 року на засіданні комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства депутати підтримали нову концепцію Мінрегіону з оплати пайового внеску. Замість існуючого механізму вона пропонує впровадження чіткого і прозорого платежу у вигляді відсотка від нормативної грошової оцінки земельної ділянки під будівництво, проведеної органами місцевого самоврядування.
Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

«На комітеті Ради з питань будівництва, містобудування та ЖКГ Мінрегіон представив нову концепцію, що стосується дуже гострого для будівельників питання - оплати пайового внеску. Концепція опрацьовувалася і обговорювалася з експертами Світового банку, BRDO, Асоціації міст України, представниками профільного парламентського комітету і іншими експертами. І вчора будівельний комітет її підтримав», - написав він.
Написал admin, 22 Jun 2017
Концерн BASF представив на європейському ринку нову серію підлогових покриттів MasterTop
Зниження ударного шуму на 20 дБ Поєднання дизайну, тиші та екологічної безпеки Випустивши нову серію MasterTop 1327, концерн BASF представив на ринку дві системи підлогових покриттів для нанесення в рідкому стані, що поєднують у собі комфорт, виняткові естетичні характеристики та поліпшені звукоізоляційні властивості. Ці покриття доповнюють асортимент рідких хімічних рішень для використання в будівництві, які виготовляються концерном BASF та продаються під торговою маркою Master Builders Solutions®.

Подробности

Написал admin, 21 Jun 2017
Виставка «АкваТерм Київ 2017» (30 травня – 2 червня) в черговий раз показала свою беззастережну першість в галузі енергоефективного опалення, водопостачання, вентиляції і кондиціювання
Виставка «АкваТерм Київ 2017», що традиційно проходила в Міжнародному виставковому центрі в Києві з 30 травня по 2 червня, в черговий раз показала свою беззастережну першість в галузі енергоефективного опалення, водопостачання, вентиляції і кондиціювання. Відмінністю нинішньої 19-ї виставки «АкваТерм» стала насичена експозиція і широка ділова програма. Великий інтерес викликали комплексні готові рішення на основі різних джерел енергії.
Написал admin, 20 Jun 2017
Геннадій Зубко: Казахстан обговорить з РФ необхідність скасування обмеження українського транзиту
Україна висловила стурбованість діями РФ щодо порушення умов двосторонньої торгівлі між Україною та Республікою Казахстан внаслідок обмеження і фактичної заборони транзиту українських товарів через її територію. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко за результатами під час 13 засідання спільної Міждержавної українсько-казахстанської Комісії з економічного співробітництва

Він звернувся до Першого заступника Прем'єр-Міністра Казахстану, Голови Казахстанської частини Комісії Аскара Маміна щодо обговорення казахстанською стороною із РФ необхідності скасування обмежень і заборон на український транзит. Зубко наголосив, що дії РФ порушують принципи вільної торгівлі, передбачені членством цієї країни у СОТ.
Написал admin, 16 Jun 2017
Туркменистан приглашает на строительную выставку 24-26 августа
Выставка "Туркменское строительство 2017" состоится 24-26 августа в столице Ашхабад. Организаторы в лице Министерства строительства Туркменистана и ТПП Туркменистана ожидают порядка 250 участников.

Среди разделов выставки - машиностроение и ручные инструменты строительные материалы и технологии, окна и двери, фасад, изоляция, строительная химия, кровля, отделочные материалы, напольные покрытия и др.

Организаторы отмечают, почему эта выставка может быть эффективной для развития бизнеса и получения новых контрактов. Прежде всего, стремительные темпы развития экономики Туркменистана, которая является третьей в мире по скорости развития. Кроме того, Туркменистан - крупнейший мировой энергетический экспортер. В этой стране запланировано строительство инфраструктурных проектов на миллиарды долларов до 2020 года.
Написал admin, 16 Jun 2017
«Тайм-лідер»: прозора позиція «Ковальської»
ПБГ «Ковальська» зацікавлена у стратегічному партнерстві з постачальниками товарів і послуг. Про це розповіли віце-президент Конфедерації будівельників України, Президент ПБГ «Ковальська» Олександр Пилипенко та генеральний директор ПБГ «Ковальська» Сергій Пилипенко під час відкритого діалогу «Тайм-лідер» на комунікаційному майданчику КБУ 5 O’clock-Сommunity, повідомляє прес-служба КБУ.

На запитання, як компанія підтримує корпоративну етику, керівники відповіли, що існує «чорний список», до якого потрапляють підрядники зі спробами недобросовісної конкуренції. З такими фірмами одразу припиняється ділове співробітництво. Керівники компанії також зазначили, що усі закупівлі здійснюються тільки на умовах прозорого, конкурентного тендеру.
Організатором процедур тендерних закупівель для всіх підприємств Групи «Ковальська» є Департамент закупівель і контрактної політики. Кожна пропозиція щодо купівлі того чи іншого продукту зважено вивчається на предмет забезпечення максимальної якості, економічності та ефективності.
Написал admin, 15 Jun 2017
УВАГА! КОНКУРС НА КРАЩІ БУДИНКИ І СПОРУДИ У 2016 РОЦІ
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ спільно з Державною архітектурно-будівельної інспекцією та Конфедерацію будівельників України проводить відкритий конкурс на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в Україні у 2016 році.

Подробности

Написал admin, 14 Jun 2017

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 >>


 


Спецвипуск
"Енергоефективне будівництво. Газобетон"
№1-2 2019

Спецвипуск
"Індустріальне будівництво. Бетон. Залізобетон"
№5-6 2018

Спецвипуск
"Енергоефективне будівництво. Кераміка"
№3-4 2018

Спецвыпуск
"Газобетон. Энергоэффективное строительство"
№1-2 2018

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№6 2017

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№5 2017

Спецвипуск
"Керамічне будівництво"
№3-4 2017

Спецвыпуск
"Газобетон. Энергоэффективное строительство"
№1-2 2017

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№5-6 2016

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№4 2016

Спецвипуск
"Керамiчне будiвництво"
№3 2016

Спецвыпуск
"Энергоэффективное строительство. Газобетон"
№1-2 2016

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№5-6 2015

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№4 2015

Спецвипуск
"Керамічне будівництво"
№3 2015

Спецвыпуск
"Газобетон энергоэффективное строительство"
№1-3 2015

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№7-9 2014

Спецвипуск
"Енергозбереження Екологія Матеріали"
№1-2 2014

Спецвипуск
"Дорожнє будівництво. Спецтехніка"
№7-8 2013


Инновационная технология фирмы Weiler Gmbh — производство тупоконечных фундаментных свай методом безопалубочного формования


Кнауф – провідна компанія з виробництва екологічних високоякісних будматеріалів

Асоціація "Виробники пінопласту" - представляє інтереси українських вироб- ників пінополістирольних утеплювачів

ТехноНІКОЛЬ - пропонує широкий спектр покрівель- них, гідро-, звуко- та тепло- ізоляційних матеріалів

Керамейя – виробництво високоякісних керамічних будматеріалів

Будшляхмаш – пропонує будівельну, дорожню та комунальну техніку

Tedom – виробництво та постачання когенераційних установок

   
© 2009 Catalyst