Інформаційно-аналітичне видання є членом провідних будівельних об'єднань           
Пошук
 
Новини  

Сотні українських домогосподарств та компаній заробляють в Україні на сонячній енергетиці
03 Apr 2017

Розвиток відновлюваних джерел енергії в Україні
03 Apr 2017

РЕЙТИНГ ЗНАННЯ ДЕВЕЛОПЕРІВ НЕРУХОМОСТІ
03 Apr 2017

Геннадій Зубко назвав кроки з дерегуляції будівництва у 2017 році
03 Apr 2017

5-й Ювілейний АГРОПОРТ пройде на Львівщині
03 Apr 2017

Geberit разом з CANactions оголошують всеукраїнський конкурс для архітекторів та дизайнерів Street Geberit 2.0
30 Mar 2017


 

Сотні українських домогосподарств та компаній заробляють в Україні на сонячній енергетиці
За прогнозами фахівців, до кінця 2017 року, будинків з встановленими сонячними панелями, які забезпечили власну енергонезалежність та продають вироблену надлишкову електроенергію в мережу, стане понад 2 тисячі. Цьому сприяють законодавче поле та спеціальні програми кредитування, які пропонують українські банки. А також те, що вартість обладнання продовжує дешевшати з року в рік, тоді як ефективність його зростає.

11-12 квітня в Одесі відбудеться велика міжнародна подія - CISOLAR-2017, 6-та Виставка та конференція індустрії сонячної енергетики Центральної та Східної ªвропи. Окрім конференції, яка традиційно збирає топ-менеджерів та регіональних директорів міжнародних компаній та організацій, що працюють у сфері сонячної енергетики, 12 квітня в Одесі відбудеться виставка сонячної енергетики та семінари для малих інвесторів та власників домогосподарств, де провідні експерти та практики розкажуть покроково, як вибрати обладнання, зробити проект сонячної станції для будинку чи підприємства, як під'єднатися до елеткромережі та отримати "зелений тариф".
Написал admin, 03 Apr 2017
Розвиток відновлюваних джерел енергії в Україні
В рамках проекту «Секретаріат та Експертний хаб з енергоефективності», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки Уряду Словацької Республіки та сприянням Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства був підготовлений звіт «Розвиток відновлюваних джерел енергії в Україні». У звіті проаналізовані тенденції розвитку відновлюваних джерел енергії, наявний огляд сучасного стану енергетичного сектору і потенціалу відновлюваної енергетики в Україні, механізми фінансування, ключові перешкоди та рекомендації для органів влади щодо їх усунення.
Написал admin, 03 Apr 2017
РЕЙТИНГ ЗНАННЯ ДЕВЕЛОПЕРІВ НЕРУХОМОСТІ
В свідомості покупця нерухомості з великим відривом від решти компаній лідирує найстаріший забудовник на столичному ринку - ХК «Київміськбуд», який набрав 55% в рейтингу. Деякі компанії, що працюють на ринку 10 років і більше і побудували не один відомий житловий комплекс, залишаються мало впізнаваними. Вони не набрали і 10%.

Про це свідчать дані рейтингу впізнаваності компаній-забудовників, який проведено під час репрезентативного кількісного дослідження споживачів столичної нерухомості REDScanner (Real Estate Development Scanne). В опитуванні взяли участь 400 респондентів - жителів Києва, таргетованих за критерієм мети придбання нерухомості протягом найближчого року.
Написал admin, 03 Apr 2017
Геннадій Зубко назвав кроки з дерегуляції будівництва у 2017 році
Дерегуляція будівельної галузі – один із важливих напрямків Плану пріоритетних дій Уряду-2017, - наголосив Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, коментуючи затвердження Урядом відповідного документу.

За його словами, прийняття у Верховній Раді проекту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності» (¹5587) скасує вимоги щодо отримання вихідних даних та технічних умов від ДСНС. Закон спрямовано на спрощення дозвільної документації щодо будівельних робіт, а також – процедури затвердження проектів будівництва.
Написал admin, 03 Apr 2017
5-й Ювілейний АГРОПОРТ пройде на Львівщині
27–29 квітня 2017 року на території Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького відбудеться Міжнародний форум з підтримки фермерства «АГРОПОРТ Захід Львів 2017», який зорієнтований на розвиток потенціалу дрібних та середніх виробників аграрного сектору, а також промоцію виробничого потенціалу підприємств харчової промисловості Львівської області. У роботі форуму візьмуть участь представники профільних міністерств і відомств, органів місцевої влади, делегації з 17 країн, виробники аграрної продукції, громадські організації та профільний бізнес. Захід проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації. Організатори: Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА та виставковий оператор Aviabrand LLC.

Подробности

Написал admin, 03 Apr 2017
Geberit разом з CANactions оголошують всеукраїнський конкурс для архітекторів та дизайнерів Street Geberit 2.0
Компанія Geberit разом з освітньою платформою СANactions запрошують молодих архітекторів та дизайнерів долучитися до розробки концепції екологічного громадського вуличного туалету для міста Миколаєва. Міжнародне журі обиратиме найкращі проекти, а переможці отримають грошову винагороду. Конкурс Street Geberit 2.0 проводиться за підтримки Агенції розвитку Миколаєва та Виконавчого комітету Миколаївської міської ради. Для участі в конкурсі кандидати повинні представити дизайн вуличного туалету загального користування, що повинен гармонійно адаптуватися до міського середовища парку Перемоги у Миколаєві. Участь у конкурсі Street Geberit 2.0 можуть взяти усі громадяни України віком до 35 років. Проекти можна надсилати з 27 лютого до 10 травня 2017 року. З 10 до 26 травня на сайті конкурсу відбуватиметься онлайн голосування для визначення проекту, що отримає приз глядацьких симпатій. Переможці будуть оголошенні 2 червня 2017 року на 10-ому Міжнародному архітектурному фестивалі CANactions у Мистецькому Арсеналі в Києві. Призовий фонд конкурсу Street Geberit 2.0: • Перше місце - 30 000 грн • Друге місце - 20 000 грн • Третє місце - 10 000 грн • Приз глядацьких симпатій - 5 000 грн Вичерпна інформація та умови конкурсу на сайті: www.konkurs-geberit.com.ua *** Контактні особи: Петро Задорожний, координатор комунікацій CANactions, 044 280 5095, pr@canactions.com Марго Дідіченко, координатор конкурсів CANactions, competition@canactions.com
Написал admin, 30 Mar 2017
CANactions вдев’яте проводить Конкурс проектів для молодих українських архітекторів
Освітня платформа CANactions оголошує про початок Конкурсу проектів молодих архітекторів України "Youth Competition 2017". До участі в Конкурсі запрошуються студенти та випускники архітектурних факультетів українських ВНЗ віком до 35 років. Переможці отримають можливість безкоштовно навчатись у магістратурі Інституту архітектури Дессау (DIA / Німеччина) та взяти участь у серії воркшопів ªвропейської Архітектурної Студентської Асамблеї [EASA] у Данії цього літа. Учасниками можуть стати громадяни України до 35 років, що на момент подачі проекту мають кваліфікаційний рівень не нижчий бакалавра архітектурних факультетів ВНЗ України за фахом Архітектор. Проекти на конкурс можна подати з 16 лютого до 23 квітня 2017 року, а переможців буде оголошено 2 червня 2017 року в рамках десятого міжнародного архітектурного фестивалю CANactions. Вичерпна інформація та умови на сайті конкурсу: http://www.festival.canactions.com/youthcompetition Вперше конкурс був ініційований у 2009 році Інститутом архітектури в Дессау (DIA/Німеччина) і став для українських студентів професійною можливістю почерпнути європейський досвід. Завдяки конкурсам минулих років 21 молодий архітектор отримав нагоду навчатися в магістратурі Інституту архітектури в DIA на пільгових умовах. Окрім DIA, який був і залишається незмінним партнером, реалізувати конкурс допомагають ªвропейська урбаністична проектна лабораторія Stadslab, Німецьке архітектурне Buro Happold, літній австрійський університет Каринтія, представництво Фонду ім. Г. Бьолля в Україні, платформа для європейської архітектури Wonderland, фестиваль IFAC (International Festival of Art and Construction), EASA (Europe Architecture Students Assembly), незалежна міжнародна освітня платформа в сфері архітектури та дизайну HelloWood. *** Контактні особи: Марго Дідіченко, координатор конкурсів CANactions, competition@canactions.com Петро Задорожний, координатор комунікацій CANactions, pr@canactions.com
Написал admin, 30 Mar 2017
Геннадій Зубко: запуск Фонду енергоефективності заощадить щороку 1,5 млрд куб м газу і 5 млрд грн субсидій
Із запуском Фонду енергоефективності, за умови належного фінансування, вже до 2021-го розраховуємо заощадити до 1,5 млрд куб м газу щороку. Ще 5 млрд грн щорічно заощадимо на фінансуванні субсидій. Запуск Фонду відкриває новий інноваційний ринок енергоефективних технологій. А це — до 75 тис нових високооплачуваних робочих місць і до 10 млрд грн додаткових податкових надходжень щороку. Про це ідеться у статті «Тепла реформа: перевірка України на зрілість» для видання «Дзеркало тижня».
Написал admin, 26 Mar 2017
Розвиток відновлюваних джерел енергії в Україні
В рамках проекту «Секретаріат та Експертний хаб з енергоефективності», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки Уряду Словацької Республіки та сприянням Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства був підготовлений звіт «Розвиток відновлюваних джерел енергії в Україні».
Написал admin, 26 Mar 2017
В центре внимания CISOLAR-2017 - новые развивающиеся рынки солнечной энергетики Европы
11-12 апреля 2017 г. в Одессе состоится одно из главных отраслевых событий – CISOLAR-2017, 6-я Международная конференция и выставка солнечной энергетики Центральной и Восточной Европы, в центре внимания которой будут самые перспективные развивающиеся рынки солнечной энергетики региона.
В частности, сегодня Украина является одним из самых привлекательных европейских рынков солнечной энергетики. Согласно планам иностранных и местных игроков, в следующем году вся мощность украинских солнечных электростанций увеличится вдвое и достигнет более 1 ГВт.
В фокусе CISOLAR-2017 - последние технологические решения в сфере солнечной энергетики, открывающие возможности для широкого применения солнечной генерации. Это может стать основой для развития низкоуглеродной экономики региона.

Для сотрудничества, пожалуйста, свяжитесь с Организационным комитетом CISOLAR:
Phone.:+44 207 442 5555, +38 044 383 03 56.
Электронная почта: cisolar@ibcentre.org
сайт: http://www.cis-solar.com/en/awards-2017/
Написал admin, 24 Mar 2017

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 >>


 


Спецвипуск
"Енергоефективне будівництво. Кераміка"
№3-4 2018

Спецвыпуск
"Газобетон. Энергоэффективное строительство"
№1-2 2018

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№6 2017

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№5 2017

Спецвипуск
"Керамічне будівництво"
№3-4 2017

Спецвыпуск
"Газобетон. Энергоэффективное строительство"
№1-2 2017

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№5-6 2016

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№4 2016

Спецвипуск
"Керамiчне будiвництво"
№3 2016

Спецвыпуск
"Энергоэффективное строительство. Газобетон"
№1-2 2016

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№5-6 2015

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№4 2015

Спецвипуск
"Керамічне будівництво"
№3 2015

Спецвыпуск
"Газобетон энергоэффективное строительство"
№1-3 2015

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№7-9 2014

Спецвипуск
"Енергозбереження Екологія Матеріали"
№1-2 2014

Спецвипуск
"Дорожнє будівництво. Спецтехніка"
№7-8 2013


Инновационная технология фирмы Weiler Gmbh — производство тупоконечных фундаментных свай методом безопалубочного формования


Кнауф – провідна компанія з виробництва екологічних високоякісних будматеріалів

Асоціація "Виробники пінопласту" - представляє інтереси українських вироб- ників пінополістирольних утеплювачів

ТехноНІКОЛЬ - пропонує широкий спектр покрівель- них, гідро-, звуко- та тепло- ізоляційних матеріалів

Керамейя – виробництво високоякісних керамічних будматеріалів

Будшляхмаш – пропонує будівельну, дорожню та комунальну техніку

Tedom – виробництво та постачання когенераційних установок

free web page counters

   
© 2009 Catalyst