Інформаційно-аналітичне видання є членом провідних будівельних об'єднань           
Пошук
 
Новини  

Геннадій Зубко та Матіас Махніг відкрили в Києві Німецько-Українську промислово-торговельну палату
11 Oct 2016

Круглий стіл «Будівництво, архітектура, нерухомість: проблеми, перспективи» – одна з головних подій Міжнародного форуму «Будівництво, архітектура, нерухомість» 6-8 жовтня 2016 року
10 Oct 2016

У столичному виставковому центрі «Експоплаза» 6–8 жовтня відбувся Міжнародний форум «Будівництво, архітектура, нерухомість»
10 Oct 2016

Концерн BASF придбає бізнес компанії Henkel із виробництва будівельних матеріалів
10 Oct 2016

Мінрегіон працює над законодавчим врегулюванням спрощення дозвільних процедур у будівництві, - В’ячеслав Негода
10 Oct 2016

Круглый стол: Развитие сельского хозяйства Украины – ориентация на Цели Устойчивого Развития ООН
07 Oct 2016


 

Геннадій Зубко та Матіас Махніг відкрили в Києві Німецько-Українську промислово-торговельну палату
Сьогодні в Києві в рамках Другого Українсько-німецького бізнес-форуму Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко та Державний секретар Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини Матіас Махніг відкрили Німецько-Українську промислово-торговельну палату, повідомили у прес-службі Мінрегіону.

«Завдання Німецько-Української промислово-торговельної палати – розкрити весь потенціал економічної співпраці двох країн. Це нові інвестиції, це діалог і співпраця українського та німецького бізнесу, це залучення технічних рішень. Важливо, щоб німецький інвестор прийшов не лише, наприклад, в інфраструктуру та аграрний сектор, а й у галузь енергоефективності, виробництво високотехнологічної продукції, професійно-технічної освіти та підготовки менеджерів. А це у свою чергу дасть ефект у розвитку місцевої інфраструктури, наповненні місцевих бюджетів, створенні нових робочих місць», - наголосив Геннадій Зубко.
Написал admin, 11 Oct 2016
Круглий стіл «Будівництво, архітектура, нерухомість: проблеми, перспективи» – одна з головних подій Міжнародного форуму «Будівництво, архітектура, нерухомість» 6-8 жовтня 2016 року
Його учасниками стали представники влади, компаній – членів Будівельної палати України і НСАУ України, громадських організацій, засобів масової інформації. Відкрив засідання заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України В’ячеслав Негода, який поінформував про майбутні законодавчі зміни в сфері регулювання містобудівної діяльності, що дозволять оптимізувати здійснення контролю і зменшити кількість будівельних афер. Надзвичайний і Повноважний Посол Туркменістану в Україні Нурберди Аманмурадов високо оцінив професійність українських будівельних компаній на відповідальних об’єктах в Ашгабаті та інших містах і запросив українських фахівців до розширення співпраці. У виступах президента Будівельної палати Петра Шилюка, президента НСАУ Володимира Гусакова, директора Іпотечного центру Держфонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергія Комнатного, представників громадських об’єднань і науковців піднімалися актуальні питання енергоефективного будівництва і реконструкції житла, запровадження BIM-технологій, підвищення професійного рівня архітекторів, забезпечення достойної оплати працівників галузі, підвищення престижності професії будівельника.
Написал admin, 10 Oct 2016
У столичному виставковому центрі «Експоплаза» 6–8 жовтня відбувся Міжнародний форум «Будівництво, архітектура, нерухомість»
Організатори заходу – «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», Будівельна палата України і Національна спілка архітекторів України. Для обміну досвідом і тематичною інформацією зібралися провідні фахівці будівельної галузі, архітектори, дизайнери, проектувальники. У відкритті форуму взяли участь перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України В’ячеслав Негода, Надзвичайний і Повноважний Посол Туркменістану в Україні Нурберди Аманмурадов, президент Будівельної палати Петро Шилюк, президент Національної спілки архітекторів Володимир Гусаков, представники будівельних компаній і громадських організацій. Найбільш значними подіями форуму стали круглий стіл «Будівництво, архітектура, нерухомість: проблеми, перспективи», Марафон проектів, Дні міжнародної архітектури і дизайну, Urec innovation conference 2016, Перший форум Зеленого будівництва, День лідерів дверного ринку, майстер-класи вітчизняних і зарубіжних лекторів. За три дні роботи форум зібрав понад 10000 відвідувачів.
Написал admin, 10 Oct 2016
Концерн BASF придбає бізнес компанії Henkel із виробництва будівельних матеріалів
Концерн BASF і компанія Henkel уклали угоду, відповідно до якої BASF планує придбати західноєвропейський бізнес Henkel із випуску матеріалів для укладання підлогових покриттів, керамічної плитки та гідроізоляції, для того щоб розширити свій портфель пропозицій у сегменті будівельної хімії, про це повідомили у прес-службі компанії.
Угода охоплює асортимент матеріалів для укладання підлогових покриттів, що поставляються компанією Henkel на ринок під брендом Thomsit, а також права на товарний знак Thomsit по всьому світу. Угода поширюється і на будівельні матеріали (підлогові покриття, плитка, гідроізоляція), вироблені Henkel у Західній ªвропі та реалізовані або через спеціалізованих ритейлерів, або під брендом Ceresit.
BASF і Henkel домовилися про те, що покупець отримає право використовувати товарний знак Ceresit для матеріалів, що використовуються для укладання підлогових покриттів, керамічної плитки та гідроізоляції в Західній ªвропі. Основними ринками збуту цієї продукції є Німеччина і країни Бенілюксу.
Сукупна прибутковість бізнесу, придбання якого відбувається, становить кілька десятків мільйонів євро; концерн BASF має намір інтегрувати його до складу Групи PCI – дочірньої структури BASF, що є частиною дивізіону «Будівельна хімія». На німецькому ринку Група PCI займає провідні позиції в сегменті мастик для керамічних плиток.
Написал admin, 10 Oct 2016
Мінрегіон працює над законодавчим врегулюванням спрощення дозвільних процедур у будівництві, - В’ячеслав Негода
Дозвільні процедури у будівництві спрощено шляхом запровадження будівництва в залежності від категорії складності об’єкта на підставі дозволу або за декларативним принципом.
Про це сказав Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода під час круглого столу «Будівництво. Архітектура. Нерухомість: проблеми та перспективи».
«Із прийняттям Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» запроваджений декларативний принцип будівництва та введення в експлуатацію об’єктів, зокрема для ІІІ категорії складності. Вони включають в себе переважну і основну частину житлово-громадської та соціальної забудови, практично вивів зазначені об’єкти з під сфери контролю держави», - сказав В’ячеслав Негода. За його словами, забудовники з метою отримання права на виконання будівельних робіт за декларативним принципом занижують категорію складності об’єктів з IV до ІІІ категорії складності.
Написал admin, 10 Oct 2016
Круглый стол: Развитие сельского хозяйства Украины – ориентация на Цели Устойчивого Развития ООН
Важнейшей отраслью материального производства является сельское хозяйство. Кроме того, что сельское хозяйство производит продукты питания для населения страны, создает сырье для многих отраслей промышленности, его необходимо рассматривать, как фактор, объединяющий жизнеобеспечивающие функции государства, а потому роль АПК необходимо рассматривать не только с экономической позиции, но и социальной, политической и экологической.

Подробности

Написал admin, 07 Oct 2016
Больше столичного жилья строится по технологии "монолит"
Большинство новостроек в Киевской области возводится с применением кирпича. Однако с прошлого года объем его применения продолжает сокращаться, отмечают аналитики компании «Альянс Новобуд».
Если в 2015 году около 63% новостроек были возведены из кирпича, то уже в этом году этот показатель уменьшился до 51%. Анализ возводимого жилья показывает, что в 2017 году доля применение кирпича опять несколько увеличится - до 53,4%, однако на уровень 2015 года уже не вернется.
Кирпич вытесняет "монолит". Сегодня объем жилья, сооруженного по монолитной технологии составил 43,5% против 34,3% в 2015 году.
Объем "панельного" жилья на рынке первичной недвижимости столичного региона не превышает 3–6%.
Написал admin, 05 Oct 2016
Украину посетит главный кулинар мира
20–22 октября в рамках мероприятия АГРОПОРТ 2016 состоится визит Президента всемирной ассоциации кулинаров (WACS) Томаса А. Гуглера.

Подробности

Написал admin, 05 Oct 2016
Клуб експортерів України 29 вересня 2016 року провів зустріч представників компаній – виробників вітчизняної продукції з відомими експертами в галузі міжнародного розвитку бізнесу.
Обговорено шляхи виходу українських компаній на зарубіжні ринки, запобігання помилок при експорті та підвищення ефективності продажів. Серед учасників зустрічі – представники експортно-орієнтованих виробників будівельних матеріалів: «Термінал М» (ТМ Siltek), «Лакмар», «Вінес Груп 2010», «ТД Коутекс», СКБ «Технологічні системи», «Композит», редактори «Будівельного журналу». На численні актуальні питання відповіли досвідчені експерти – Михайло Лесняк, Микола Ларін, Віктор Боднарюк, Іван Лактіонов, Чжан Пей-Ень. Клуб експортерів України постійно надає допомогу в налагоджені ділових стосунків з потенційними партнерами не лише в країнах ЕС, а й в Китаї, Південній Кореї, В’єтнамі, Камбоджі, країнах Африки та інших. www.people2people.com.ua
Написал admin, 03 Oct 2016
Аграрний форум під егідою Міжнародного року зернобобових пройде в Харкові
20-22 жовтня Міжнародний аеропорт «Харків» прийме на своєму майданчику масштабний форум «Агропорт Схід 2016» (www.agroport.ua). Захід пройде за підтримки Міністерства аграрної політики України, Національної академії аграрних наук, Харківської обласної державної адміністрації.

Подробности

Написал admin, 26 Sep 2016

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 >>


 


Спецвипуск
"Індустріальне будівництво. Бетон. Залізобетон"
№5-6 2018

Спецвипуск
"Енергоефективне будівництво. Кераміка"
№3-4 2018

Спецвыпуск
"Газобетон. Энергоэффективное строительство"
№1-2 2018

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№6 2017

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№5 2017

Спецвипуск
"Керамічне будівництво"
№3-4 2017

Спецвыпуск
"Газобетон. Энергоэффективное строительство"
№1-2 2017

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№5-6 2016

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№4 2016

Спецвипуск
"Керамiчне будiвництво"
№3 2016

Спецвыпуск
"Энергоэффективное строительство. Газобетон"
№1-2 2016

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№5-6 2015

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№4 2015

Спецвипуск
"Керамічне будівництво"
№3 2015

Спецвыпуск
"Газобетон энергоэффективное строительство"
№1-3 2015

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№7-9 2014

Спецвипуск
"Енергозбереження Екологія Матеріали"
№1-2 2014

Спецвипуск
"Дорожнє будівництво. Спецтехніка"
№7-8 2013


Инновационная технология фирмы Weiler Gmbh — производство тупоконечных фундаментных свай методом безопалубочного формования


Кнауф – провідна компанія з виробництва екологічних високоякісних будматеріалів

Асоціація "Виробники пінопласту" - представляє інтереси українських вироб- ників пінополістирольних утеплювачів

ТехноНІКОЛЬ - пропонує широкий спектр покрівель- них, гідро-, звуко- та тепло- ізоляційних матеріалів

Керамейя – виробництво високоякісних керамічних будматеріалів

Будшляхмаш – пропонує будівельну, дорожню та комунальну техніку

Tedom – виробництво та постачання когенераційних установок

free web page counters

   
© 2009 Catalyst