Інформаційно-аналітичне видання є членом провідних будівельних об'єднань           
Пошук
 
Новини  

Конфедерації будівельників України розпочала прийом документів для реєстрації прав на новозбудоване нерухоме майно
02 Jul 2015

Colliers International: инвестиционные прогнозы на 2015 год по рынкам Европы
02 Jul 2015

Расширение гибкой опалубочной системы LOGO.3
02 Jul 2015

Делегування повноважень саморегулівним організаціям – це шлях розвитку будівельної галузі
01 Jul 2015

Міська влада разом з громадським активом боротиметься з незаконним будівництвом
01 Jul 2015

Schneider Electric інвестує в сучасну українську молодь
30 Jun 2015


 

Конфедерації будівельників України розпочала прийом документів для реєстрації прав на новозбудоване нерухоме майно
1 липня 2015 року фронт-офіс Конфедерації будівельників України (КБУ) прийняв для реєстрації прав на новозбудоване нерухоме майно перші пакети документів від забудовника. Всі вони були подані Членом Конфедерації, компанією «Ліко-Холдинг», повідомляє прес-служба КБУ.

- Зараз ми подаємо 20 пакетів документів і надзвичайно вдячні Конфедерації за таку можливість. В нашої компанії є колосальна потреба в реєстрації прав інвесторів на новозбудовані квартири: близько 1,5 тисячі пакетів документів потребують проходження процедури оформлення права власності. Тому сервіс, що запровадила КБУ, є вкрай актуальним і значно спрощує життя забудовнику, - розповіла Марія Посвістак, перший заступник генерального директора з нерухомості ТОВ ТМО «Ліко –Холдинг».
Наступний пакет документів буде прийнятий від ПБГ «Ковальська».
Написал admin, 02 Jul 2015
Colliers International: инвестиционные прогнозы на 2015 год по рынкам Европы
По данным международной компании Colliers International, ведущего консультанта на рынке коммерческой недвижимости, общий объем инвестиций в недвижимость Европы в 2014 году составил € 213 млрд, превысив показатели 2013 года на 13%.

Офисная недвижимость сохранила ведущее положение как сегмент, пользующийся наибольшим спросом, - € 94 млрд (44%), вторую позицию занимает сегмент торговой недвижимости с € 48 млрд (22%), однако наибольший рост в объеме транзакций наблюдался на рынках гостиничной и индустриальной недвижимости с € 15 млрд (+30%) и € 24 млрд соответственно.
Написал admin, 02 Jul 2015
Расширение гибкой опалубочной системы LOGO.3
После того, как компания PASCHAL расширила опалубочную систему LOGO.3 вариантом LOGO alu, следует версия LOGO.S с опалубоч-ной обшивкой из стали.

Опалубочная система LOGO.S с восприятием давления бетона до 100 кН/м² в полном объеме совместима со всеми системными компонентами ряда LOGO, что обеспечивает ее универсальное применение по всему миру. Она была разработана специально для фран-цузского жилого и промышленного строительст-ва, так как здесь традиционно используется опалубочная палуба из металла и действуют строгие предписания в отношении техники безопасности труда, соблюдение которых под-вергается регулярному контролю.
Написал admin, 02 Jul 2015
Делегування повноважень саморегулівним організаціям – це шлях розвитку будівельної галузі
«Думаю не помилюсь, якщо скажу, що це перше міністерство, яке свідомо не тримається за свої повноваження. Делегування частини повноважень саморегулівним організаціям – це не просто європейський шлях, а шлях розвитку галузі. Це прозорість та відкритість процесу, дерегуляція і, впевнений, під´рунтя для боротьби з корупцією. Про це всі говорять, але мало хто робить конкретні кроки. Мінрегіон показав гарний приклад для наслідування», - підкреслив Віце-президент Конфедерації будівельників України, Віце-президент Академії будівництва України Анатолій Беркута.

Представники саморегулівних організацій у будівельній галузі підтримали ініціативу Мінрегіону стосовно передачі їм частини повноважень, що дозволить без зайвої бюрократії, прозоро та в умовах однакових «правил гри» для кожного учасника забезпечувати високу якість роботи та регулювати своє професійне середовище.
Написал admin, 01 Jul 2015
Міська влада разом з громадським активом боротиметься з незаконним будівництвом
Міська влада об’єднує зусилля з жителями міста у боротьбі з незаконним будівництвом. Про це під час круглого столу на тему: «Громадський контроль забудови Києва шляхом публічного моніторингу об’єктів нерухомості» зазначив заступник голови Київської міської державної адміністрації Павло Рябікін, повідомляє прес-служба Департаменту містобудування та архітектури

«Рік назад ми почали аналізувати ситуацію з забудовами у місті і відкрили для себе жахливу ситуацію. Якщо взяти загальну будівельну активність по всім майданчикам які є у місті, а це близько 950 об’єктів, то поза рамками правового поля знаходиться, за попередніми підрахунками, близько 200 об’єктів. При цьому, це об’єкти абсолютно різних масштабів, починаючи від існуючих газових заправок і завершуючи крупними житловими комплексами по 7-9 секцій, у яких часто відсутні навіть документи на землекористування», - зазначив Павло Рябікін.

Перевірити законність будівництва можна на сайті http://monitor.mkk.kga.gov.ua/
Написал admin, 01 Jul 2015
Schneider Electric інвестує в сучасну українську молодь
Етап співпраці ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження Національного університету біоресурсів і природокористування України та компанії Schneider Electric дозволяє використовувати для теоретичного та практичного навчання студентів найсучасніше обладнання.

Подробности

Написал admin, 30 Jun 2015
Мінрегіон віддав частину повноважень саморегулівним організаціям – Геннадій Зубко
Атестацію інженерів технічного нагляду, інженерів-проектувальників та експертів відтепер здійснюватимуть саморегулівні організації. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, який підписав відповідні накази. Згідно з ними, повноваження, які раніше відносилися до компетенції міністерства, покладаються на ВГО «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури», «Гільдія проектувальників у будівництві» та «Асоціація експертів будівельної галузі».

За словами Геннадія Зубка, це еволюційний крок у сфері дерегуляції, який лише підкреслює ефективність реформ, що здійснює підпорядковане йому міністерство. «Цей крок є виконанням Коаліційної Угоди, яка зокрема передбачає перехід від адміністративного контролю до підтримки бізнесу», - зауважив урядовець.
Написал admin, 30 Jun 2015
Будівельна палата України взяла участь у конференції щодо забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО
За офіційними даними, на облік взято понад 1 мільйон 300 тисяч вимушених переселенців з Донеччини та Криму, або 1 мільйон 54 тисячі родин і цей показник, постійно зростає. Про це поінформував учасників Міжнародної науково-практичної конференції «Стратегія розміщення та забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та учасників АТО в Україні: законодавчі основи та практичні аспекти», яка пройшла в Києві, представник Мінсоцполітики України.

Конференція зібрала понад 150 представників громадських організацій, об'єднання внутрішньо переміщених осіб, Міністерства соціальної політики та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, посольства Грузії, будівельних компаній та асоціацій, архітекторів, фінансових та іпотечних установ, учасників АТО та інших зацікавлених осіб і організацій.
Написал admin, 30 Jun 2015
3 млрд. грн. з Державного фонду регіонального розвитку можуть спрямовуватись на енергоефективні заходи в регіонах
Про це сказав Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час селекторної наради з питань виконання заходів щодо енергоефективності.

«На сьогоднішній день 3 млрд. грн. з Державного фонду регіонального розвитку, який урядом закладено для реалізації регіональних інвестиційних проектів у 2015 році, також можуть бути спрямовані на впровадження енергоефективних заходів», - сказав Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр України нагадав, що Уряд виділив на енергозберігаючі заходи 343 мільйонів гривень. Зокрема, на 20% компенсації кредиту на придбання негазового котла, на утеплення житла – 30%, а у разі, якщо такий кредит братиме ОСББ, компенсація становитиме 40%.
Написал admin, 29 Jun 2015
Як забезпечити житлом учасників АТО та внутрішніх переселенців
25 червня в Києві відбулася міжнародна науково-практична конференція «Стратегія розміщення та забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО в Україні: законодавчі основи та практичні аспекти», організатори якої – Інститут демографії та соціальних досліджень та Інститут економіко-правових досліджень НАН України, громадське об’єднання «Конгрес Сходу України», Будівельна палата України. В конференції взяли участь представники Мінрегіону України та близько 150 керівників та фахівців будівельних організацій, науково-проектних інститутів, представників громадських організацій.
Обговорено питання соціальної адаптації, інтеграції та захисту прав внутрішньо переміщених осіб, кількість яких, за останніми статистичними даними, складає близько 1,3 млн. У зв’язку з цим розроблено та подано на розгляд Кабінету міністрів України проект Комплексної державної програми підтримки та соціальної адаптації внутрішньо переміщених осіб на 2015–2016 роки.
Написал admin, 26 Jun 2015

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 >>


 
Спецвипуск
"Керамічне будівництво"
№3-4 2017

Спецвыпуск
"Газобетон. Энергоэффективное строительство"
№1-2 2017

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№5-6 2016

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№4 2016

Спецвипуск
"Керамiчне будiвництво"
№3 2016

Спецвыпуск
"Энергоэффективное строительство. Газобетон"
№1-2 2016

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№5-6 2015

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№4 2015

Спецвипуск
"Керамічне будівництво"
№3 2015

Спецвыпуск
"Газобетон энергоэффективное строительство"
№1-3 2015

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№7-9 2014

Спецвипуск
"Енергозбереження Екологія Матеріали"
№1-2 2014

Спецвипуск
"Дорожнє будівництво. Спецтехніка"
№7-8 2013


Инновационная технология фирмы Weiler Gmbh — производство тупоконечных фундаментных свай методом безопалубочного формования


Кнауф – провідна компанія з виробництва екологічних високоякісних будматеріалів

Асоціація "Виробники пінопласту" - представляє інтереси українських вироб- ників пінополістирольних утеплювачів

ТехноНІКОЛЬ - пропонує широкий спектр покрівель- них, гідро-, звуко- та тепло- ізоляційних матеріалів

Керамейя – виробництво високоякісних керамічних будматеріалів

Будшляхмаш – пропонує будівельну, дорожню та комунальну техніку

Tedom – виробництво та постачання когенераційних установок

   
© 2009 Catalyst