Інформаційно-аналітичне видання є членом провідних будівельних об'єднань           
Пошук
 
Новини  

Іван Салій - про проблеми промисловості будівельних матеріалів в Сєверодонецьку та зоні АТО (продовження)
28 Sep 2015

Геннадій Зубко звернувся до банків з проханням понизити «енергоефективні» кредити
28 Sep 2015

Міноборони та Будівельна палата України підписали Меморандум про співпрацю
25 Sep 2015

У Києві більше 500 об’єктів є незаконні - Анна Бондар
25 Sep 2015

Проблеми бізнесу в зоні АТО з Києва невидимі – про це говорили у Сєвєродонецьку 18 вересня 2015 року під час зустрічі керівників Федерації роботодавців України і Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів з представниками провідних підприємств Луганської області
24 Sep 2015

Компанія «Термолайф», провідний виробник звуко- і теплоізоляційних матеріалів, цього року відзначила свій п’ятирічний ювілей
24 Sep 2015


 

Іван Салій - про проблеми промисловості будівельних матеріалів в Сєверодонецьку та зоні АТО (продовження)
Проблеми бізнесу в зоні АТО з Києва не видимі. Тут війна і бізнес один на один вирішує всі свої проблеми і проблеми міст, в яких працює. Свавілля з боку контролюючих органів, підвищені тарифи на електроенергію у цьому регіоні порівняно з іншими в Україні, відлучення підприємств від участі у державних програмах на відновлення інфраструктури на фоні того, що бізнесмени самостійно відновлюють зруйновані дитячі садки, мости, школи, лікарні та комунікації. Болить бізнесу в зоні АТО і проблема перереєстрації підприємств, які знаходяться фактично на територіях не підконтрольних Україні. Важливим питанням залишається також енергетична безпека для цих підприємств. А влада все перевіряє, донараховує, штрафує і не веде жодного діалогу.
Написал admin, 28 Sep 2015
Геннадій Зубко звернувся до банків з проханням понизити «енергоефективні» кредити
Понизити ставки на кредити по державній програмі енергоефективності – з таким проханням звернувся до банків Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко. Відповідного листа урядовець надіслав до трьох банків, які беруть участь у державній програмі: ПАТ «Державний ощадний банк», АТ «Укрексмібанк» та ПАБ АБ «Укргазбанк».
Написал admin, 28 Sep 2015
Міноборони та Будівельна палата України підписали Меморандум про співпрацю
24 вересня у Києві відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством оборони України та будівельною палатою України щодо забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України житлом.

Від оборонного відомства Меморандум підписав Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак, який доручив передати цей документ своєму заступнику — Юрію Гусєву, а від будівельників свій підпис поставив президент палати будівельників України — Герой України Петро Степанович Шилюк.
Написал admin, 25 Sep 2015
У Києві більше 500 об’єктів є незаконні - Анна Бондар
За останні три місяці роботи міжвідомчого Центру моніторингу забудови Києва у столиці не виявлено нових самочинних забудов. Про це під час антикорупційної конференції на тему: «Як подолати корупцію? Методики мінімізації корупційних складових на місцевому рівні» зазначила в.о. заступника директора Департаменту містобудування та архітектури Анна Бондар, півідомили у прес-службі Департаменту.

Вона також зазначила, що всього у Києві за результатами діяльності Центру моніторингу забудови Києва виявлено 427 об’єктів, що є законними та понад півтисячі об’єктів, що визначаються як самочинне будівництво. Серед них 72 об’єкта - це житло, 92 - газові заправки, 208 – парковки і СТО, 113 торгово-розважальних комплексів. Окрім того, за словами Анни Бондар, є близько 200 об’єктів, що потребують додаткової перевірки, а також 76 заяв від громадян, відповідно з якими збирається інформація щодо зазначених об’єктів.
Написал admin, 25 Sep 2015
Проблеми бізнесу в зоні АТО з Києва невидимі – про це говорили у Сєвєродонецьку 18 вересня 2015 року під час зустрічі керівників Федерації роботодавців України і Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів з представниками провідних підприємств Луганської області
На Сході України – бойові дії, і бізнес самотужки вирішує всі свої проблеми і проблеми міст, в яких працює. Бізнесмени самостійно відновлюють зруйновані дитячі садки, мости, школи, лікарні та комунікації на фоні свавілля з боку контролюючих органів, вищих тарифів на електроенергію у регіоні порівняно з іншими в Україні, відлучення підприємств від участі у державних програмах на відновлення інфраструктури. Проблемні питання діяльності підприємств регіону та шляхи їх вирішення окреслив народний депутат України Сергій Дунаєв. Одна з найбільших проблема – енергетична безпека та перереєстрація підприємств, які знаходяться фактично на непідконтрольних Україні територіях. А влада все перевіряє, донараховує податкові платежі, штрафи і не веде з ними жодного діалогу.
Написал admin, 24 Sep 2015
Компанія «Термолайф», провідний виробник звуко- і теплоізоляційних матеріалів, цього року відзначила свій п’ятирічний ювілей
17 вересня учасники конференції «Нова інвестиційна політика України – як Україна виграти боротьбу за інвестора і створити нові робочі місця» мали нагоду ознайомитися з сучасним виробництвом широкого спектру високоякісних матеріалів на основі мінеральної вати. Після проведення офіційної частини була організована екскурсія по заводу компанії, де продемонстровано повний технологічний процес виробництва мінераловатної продукції ТМ TERMOLIFE. Компанія однією із перших розпочала виробляти інноваційну продукцію – теплоізоляційний матеріал для тришарових залізобетонних панелей ТЛ «Моноліт», який застосовується при виготовленні індустріальних залізобетонних виробів. Сучасні енергоефективні теплоізоляційні матеріали для готових панелей дозволяють досягти повної відповідності існуючі нормативні вимоги енергозбереження. Новинка 2015 року – теплоізоляційна плита ТЛ «Приват Фасад» для штукатурного фасаду.
Написал admin, 24 Sep 2015
17 вересня у Харкові Всеукраїнська спілки виробників будматеріалів під час зустрічі керівників Федерації роботодавців України з керівниками та фахівцями підприємств Харкова та області організувала обговорення теми «Нарощування власного виробництва, глибинна переробка сировини та перспективи розвитку галузі вітчизняних будматеріалів»
Відкрив засідання голова Наглядової ради Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів Іван Салій, який наголосив на необхідності проведення реальних реформ в Україні, щоб стимулювати розвиток економіки, у тому числі промисловість будівельних матеріалів. На Харківщині зосереджено чимало потужних підприємств, здатних виробляти найширший асортимент продукції для повного забезпечення як житлового, так і комерційного та промислового будівництва.
Написал admin, 24 Sep 2015
17 вересня у Харкові відбулася зустріч керівників Федерації роботодавців України і Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів з керівниками та фахівцями провідних підприємств Харкова та області. Тема обговорення – як Україні виграти боротьбу за інвестиції і отримати нові робочі місця
– Щоб залучати мільярди інвестицій в Україну, слід створити прозорі умови для бізнесу,– наголосив заступник голови Ради ФРУ Дмитро Олійник. – Нарівні з введенням стимулів для інвестора доведеться вирішувати й інші проблеми. Держава витрачає майже 25 млрд грн на рік для утримання армії контролюючих органів. Від нас нікуди не поділася корупція, маємо також проблеми з адмініструванням податків і відшкодуванням ПДВ експортерам та захистом прав власності. Олег Журавський, власник ПАТ «Термолайф» з виробництва сучасних тепло- та звукоізоляційних матеріалів, сказав: «Наступний рік має стати визначальним для української економіки. Щоб зупинити зниження обсягів виробництва і зростання безробіття, Україні нарешті доведеться подбати про прийнятний інвестиційний клімат та знайти нові механізми для розширення внутрішнього ринку».
Написал admin, 24 Sep 2015
Другий Київський міжнародний економічний форум: курс на єдину стратегію реформ
У жовтні KIEF збере у Києві провідних економістів, реформаторів, бізнесменів та представників влади, які визначать найбільш дієві інструменти економічного розвитку України.

Подробности

Написал admin, 23 Sep 2015
Зміна системи управління земельними ресурсами залучить інвестиції та сприятиме розвитку спроможних територіальних громад, - В’ячеслав Негода
Існуюча система організації управління земельними ресурсами побудована на старій централізованій системі. Тому разом з децентралізацією дуже важливо провести і зміну системи управління. Про це сказав Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода в ході прес-конференції на тему «Децентралізація в сфері земельних відносин: повне перезавантаження».

«Сьогодні питання земельних відносин контролюється органами місцевого самоврядування тільки в межах населених пунктів. Це лише біля 4% території України. Рештою землі розпоряджаються державні органи. Цю систему необхідно змінити, передавши основну частину земельних ресурсів у розпорядження саме органам місцевого самоврядування, спроможним територіальним громадам, а іншу частину залишити за державою. Роллю держави, в першу чергу, буде забезпечення контролю за раціональним використанням земельних ресурсів», - зазначив В’ячеслав Негода.
Написал admin, 23 Sep 2015

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 >>


 


Спецвипуск
"Індустріальне будівництво. Бетон. Залізобетон"
№5-6 2018

Спецвипуск
"Енергоефективне будівництво. Кераміка"
№3-4 2018

Спецвыпуск
"Газобетон. Энергоэффективное строительство"
№1-2 2018

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№6 2017

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№5 2017

Спецвипуск
"Керамічне будівництво"
№3-4 2017

Спецвыпуск
"Газобетон. Энергоэффективное строительство"
№1-2 2017

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№5-6 2016

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№4 2016

Спецвипуск
"Керамiчне будiвництво"
№3 2016

Спецвыпуск
"Энергоэффективное строительство. Газобетон"
№1-2 2016

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№5-6 2015

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№4 2015

Спецвипуск
"Керамічне будівництво"
№3 2015

Спецвыпуск
"Газобетон энергоэффективное строительство"
№1-3 2015

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№7-9 2014

Спецвипуск
"Енергозбереження Екологія Матеріали"
№1-2 2014

Спецвипуск
"Дорожнє будівництво. Спецтехніка"
№7-8 2013


Инновационная технология фирмы Weiler Gmbh — производство тупоконечных фундаментных свай методом безопалубочного формования


Кнауф – провідна компанія з виробництва екологічних високоякісних будматеріалів

Асоціація "Виробники пінопласту" - представляє інтереси українських вироб- ників пінополістирольних утеплювачів

ТехноНІКОЛЬ - пропонує широкий спектр покрівель- них, гідро-, звуко- та тепло- ізоляційних матеріалів

Керамейя – виробництво високоякісних керамічних будматеріалів

Будшляхмаш – пропонує будівельну, дорожню та комунальну техніку

Tedom – виробництво та постачання когенераційних установок

free web page counters

   
© 2009 Catalyst