Інформаційно-аналітичне видання є членом провідних будівельних об'єднань           
Пошук
 
Новини  

У 2018 році УАВП очікує повернення до позитивного тренду ринку вапняку і вапна
18 Dec 2017

У 2018-му регіони отримають 6 млрд грн з ДФРР та 1,9 млрд грн субвенції на розвиток ОТГ
18 Dec 2017

Новий законопроект щодо реконструкції застарілого житла повинен враховувати інтереси мешканців
18 Dec 2017

В 2018 году стальное строительство ожидает упрощение регуляторных процедур и стабильный рост
18 Dec 2017

Вперше у Чернігові Компанія «ЕНЕРІЯ ВОДИ» провела Круглий стіл на тему: “Енергоефективність у використанні природних ресурсів”
14 Dec 2017

Alternative Energy Club запрошує на зустріч із заступником Голови Фонду державного майна України Юрієм Нікітіним
11 Dec 2017


 

У 2018 році УАВП очікує повернення до позитивного тренду ринку вапняку і вапна
#Українська Асоціація вапняної промисловості прогнозує у 2017 році спад ринку вапнякового каменю на 9%, зумовлений блокадою ОРДЛО та припиненням поставок продукції кар’єрів з непідконтрольної території (ДФДК та Комсомольське РУ). Про це було сказано на щорічній бізнес-конференції #УАВП 14 грудня у Києві. Надалі, у аналітичному звіті значиться, що на підконтрольних уряду України територіях виробництво вапняку, навіть, збільшилося. Зменшити втрат видободування каменю також вдалося за рахунок збільшення імпорту. Серед тенденцій ринку, виконавчий секретар УАВП Роман Гладуненко відзначає, продовження збільшення частки вільного ринку вапняку понад 60%. В цілому, у 2018 році експерти очікують повернення до позитивного тренду, зумовлене пожвавленням економіки та галузей споживання продукції.

На ринку вапна експерти виділяють тенденції близькі до ринку вапнякового каменю – в 2017 році прогнозують спад до 10%. Одна з передумов спаду – блокада ОРДЛО. Попри все, у 2018 році в УАВП очікують певне зростання галузі.
Написал admin, 18 Dec 2017
У 2018-му регіони отримають 6 млрд грн з ДФРР та 1,9 млрд грн субвенції на розвиток ОТГ
У державному бюджеті на наступний рік закладено 6 млрд грн Державного фонду регіонального розвитку, які спрямовуватимуться на важливі проекти у регіонах, та 1,9 млрд грн субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад за інформацією Мінрегіону.

Пріоритетними напрямками для впровадження проектів у наступному році є створення сучасних медичних амбулаторій, будівництво та реконструкція дитячих садків, шкіл, створення Нового Освітнього Простору в українських школах, будівництво сучасних ЦНАПів та центрів безпеки. Нагадаємо, у 2017 році з Держфонду регіонального розвитку були профінансовані близько 800 проектів у регіонах на 3,5 млрд грн. У рамках субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ реалізовано понад 2000 проектів майже на 1,5 млрд грн.
Написал admin, 18 Dec 2017
Новий законопроект щодо реконструкції застарілого житла повинен враховувати інтереси мешканців
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України ініціювало розробку змін до Закону України «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду», основою яких має стати обов’язкове врахування інтересів громадян – мешканців таких будинків при переселенні.
Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе на круглому столі щодо реконструкції кварталів застарілого житлового фонду, який відбувся у п’ятницю, 15 грудня, у Мінрегіоні.

«Діючий закон, який був прийнятий ще у 2006 році, виявився неефективним і на практиці не зміг масово вирішити проблему реконструкції застарілого житла в Україні. Тому Мінрегіон ініціював розробку змін на основі діючого закону, який дозволить нарешті розпочати цей довготривалий процес на практиці. Найголовніше, щоб новий законопроект враховував інтереси мешканців і максимально передбачав запобігання можливих ризиків для населення. Це першочергові параметри», - сказав він.
Написал admin, 18 Dec 2017
В 2018 году стальное строительство ожидает упрощение регуляторных процедур и стабильный рост
14 декабря в ходе VI Национальной конференции участников рынка стального строительства эксперты отрасли рассказали об ожиданиях и планах на следующий год.

Выступая на конференции, Лев Парцхаладзе, Заместитель Министра регионального развития, строительства и ЖКХ Украины рассказал о результатах и планах работы Министерства. «Мы подготовили и планируем в ближайшее время утвердить постановление Кабмина, которое открывает возможность применения Еврокодов при проектировании объектов категории сложности до СС3 включительно. В 2017 году Минрегионом совместно с BRDO был подготовлен законопроект 6540, который вводит в строительные нормы понятие параметрического метода. Теперь в ДБНах будет не четко указано, к примеру, что аварийный выход должен располагаться на таком-то расстоянии в метрах, а описано, что выход должен быть размещен в пределах, например, 1 минуты. Это позволяет архитектору и инвестору гибко подходить к планированию и создавать более современные здания», – сообщил Лев Парцхаладзе.
Написал admin, 18 Dec 2017
Вперше у Чернігові Компанія «ЕНЕРІЯ ВОДИ» провела Круглий стіл на тему: “Енергоефективність у використанні природних ресурсів”
1-го грудня 2017 року Компанія «ЕНЕРІЯ ВОДИ» разом з Головами та представниками райдержадміністрацій Чернігівської області, а також з помічником Народного депутата України від Чернігівської області, вперше провели Круглий стіл в конференц-залі готелю«Придеснянський». Темою стало актуальне для всіх питання “Енергоефективність у використанні природних ресурсів”.

Подробности

Написал admin, 14 Dec 2017
Alternative Energy Club запрошує на зустріч із заступником Голови Фонду державного майна України Юрієм Нікітіним
15 грудня 2017 року у Києві відбудеться бізнес-сніданок Alternative Energy Club із заступником Голови Фонду державного майна України Юрієм Нікітіним.

Новий закон про приватизацію суттєво змінює процедуру приватизації, значно скорочуючи час і спрощуючи процес підготовки об’єктів держмайна до аукціонів і подальшого продажу. Учасники бізнес-сніданку говоритимуть про те, яким чином можна придбати об’єкти приватизації в Україні, як це краще зробити з прийняттям нового закону, та як використати ці об’єкти для будівництва на їх базі об’єктів з альтернативної енергетики.

Бізнес-сніданки Alternative Energy Club проводяться раз на місяць в рамках масштабного проекту ALTERNATIVE ENERGY WEEK, покликаного сприяти розвитку альтернативної енергетики в Україні.
Написал admin, 11 Dec 2017
Строительство 2400 квартир с использованием универсальной опалубки Raster
В столице индийского штата Телингана Хайдарабаде две известные компании группы Provident совместно с давним заказчиком компании PASCHAL, компанией Tata Projects Limited, за 36 месяцев планируют возвести на площади в 20 гектаров современный жилой квартал на 2400 квартир, распределенных между 17 башнями с 10 жилыми этажами.

На втором этапе строительства осуществляется возведение инфраструктуры - клубов, спортзалов, магазинов и так далее. Поэтому, для обеспечения качества строительства, известная компания Tata Projects Limited делает ставку на немецкого производителя опалубки PASCHAL. При строительстве квартала Provident Kenworth успешно используется универсальная опалубочная система Raster - преимущественно для опалубливания железобетонных опор и придания жесткости стеновым панелям.
Написал admin, 05 Dec 2017
Геннадій Зубко назвав напрямки співпраці зі Світовим банком щодо розвитку муніципальної інфраструктури
Сьогодні відбувся семінар за участі представників Світового банку та водоканалів України під головування Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка та Директора Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України, регіон ªвропи та Центральної Азії Сату Кахконен.

«Питання порядку денного сьогоднішнього семінару - напрямки подальшої співпраці з Світовим банком щодо реалізації інфраструктурних проектів муніципального розвитку, залучення інвестицій, спільна розробка Стратегії у сфері поводження з водними ресурсами в Україні та маршрутної карти завдань, а також огляд результатів «Другого проекту розвитку міської інфраструктури», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.
Написал admin, 05 Dec 2017
Президент зобов’язав національні заклади стати доступними для людей з інвалідністю
2 грудня 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав розроблений Мінрегіоном у співпраці з Національною асамблеєю людей з інвалідністю Указ ¹401/2017 «Про внесення зміни до пункту 3 Положення про національний заклад (установу) України», який зобов’язує всі національні заклади України стати доступними для людей з інвалідністю.
Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.

«Зроблено дуже важливий крок до запровадження безбар’єрного простору в Україні! Президент Петро Порошенко підписав Указ, яким зобов’язав всі національні заклади стати доступними для людей з інвалідністю. Він передбачає, що будівлі, приміщення і прибудинкові території національних закладів мають адаптуватися до потреб людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення у термін до 31 грудня 2020 року», - сказав він.
Написал admin, 05 Dec 2017
Державна підтримка громад у 2018 році сягне 18,5 млрд грн.
Сьогодні держава надає громадам максимальну допомогу, повноваження та ресурси, а також дієві інструменти для розвитку. У 2018 році вона сягне майже 18,5 млрд грн. Про це під час ІІ Всеукраїнського форуму об’єднаних громад заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«За три роки державна підтримка на розвиток територіальних громад та розбудову їх інфраструктури зросла у 30 разів, в 2014 році вона становила всього півмільярда. А у 2018 сягне 18,5 млрд грн. Це 6 млрд – ДФРР, 1,9 млрд – субвенція на ОТГ, 5 млрд – сільська медицина, 5 млрд – субвенція на соціально економічний розвиток, 250 млн – програма «Питна вода», 370 млн – на розбудову і будівництво футбольних полів», - наголосив Геннадій Зубко.
Написал admin, 04 Dec 2017

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 >>


 
Спецвыпуск
"Газобетон. Энергоэффективное строительство"
№1-2 2018

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№6 2017

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№5 2017

Спецвипуск
"Керамічне будівництво"
№3-4 2017

Спецвыпуск
"Газобетон. Энергоэффективное строительство"
№1-2 2017

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№5-6 2016

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№4 2016

Спецвипуск
"Керамiчне будiвництво"
№3 2016

Спецвыпуск
"Энергоэффективное строительство. Газобетон"
№1-2 2016

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№5-6 2015

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№4 2015

Спецвипуск
"Керамічне будівництво"
№3 2015

Спецвыпуск
"Газобетон энергоэффективное строительство"
№1-3 2015

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№7-9 2014

Спецвипуск
"Енергозбереження Екологія Матеріали"
№1-2 2014

Спецвипуск
"Дорожнє будівництво. Спецтехніка"
№7-8 2013


Инновационная технология фирмы Weiler Gmbh — производство тупоконечных фундаментных свай методом безопалубочного формования


Кнауф – провідна компанія з виробництва екологічних високоякісних будматеріалів

Асоціація "Виробники пінопласту" - представляє інтереси українських вироб- ників пінополістирольних утеплювачів

ТехноНІКОЛЬ - пропонує широкий спектр покрівель- них, гідро-, звуко- та тепло- ізоляційних матеріалів

Керамейя – виробництво високоякісних керамічних будматеріалів

Будшляхмаш – пропонує будівельну, дорожню та комунальну техніку

Tedom – виробництво та постачання когенераційних установок

   
© 2009 Catalyst