Інформаційно-аналітичне видання є членом провідних будівельних об'єднань           
Пошук
 
Новини  

Міська влада разом з громадським активом боротиметься з незаконним будівництвом
01 Jul 2015

Schneider Electric інвестує в сучасну українську молодь
30 Jun 2015

Мінрегіон віддав частину повноважень саморегулівним організаціям – Геннадій Зубко
30 Jun 2015

Будівельна палата України взяла участь у конференції щодо забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО
30 Jun 2015

3 млрд. грн. з Державного фонду регіонального розвитку можуть спрямовуватись на енергоефективні заходи в регіонах
29 Jun 2015

Як забезпечити житлом учасників АТО та внутрішніх переселенців
26 Jun 2015


 

Міська влада разом з громадським активом боротиметься з незаконним будівництвом
Міська влада об’єднує зусилля з жителями міста у боротьбі з незаконним будівництвом. Про це під час круглого столу на тему: «Громадський контроль забудови Києва шляхом публічного моніторингу об’єктів нерухомості» зазначив заступник голови Київської міської державної адміністрації Павло Рябікін, повідомляє прес-служба Департаменту містобудування та архітектури

«Рік назад ми почали аналізувати ситуацію з забудовами у місті і відкрили для себе жахливу ситуацію. Якщо взяти загальну будівельну активність по всім майданчикам які є у місті, а це близько 950 об’єктів, то поза рамками правового поля знаходиться, за попередніми підрахунками, близько 200 об’єктів. При цьому, це об’єкти абсолютно різних масштабів, починаючи від існуючих газових заправок і завершуючи крупними житловими комплексами по 7-9 секцій, у яких часто відсутні навіть документи на землекористування», - зазначив Павло Рябікін.

Перевірити законність будівництва можна на сайті http://monitor.mkk.kga.gov.ua/
Написал admin, 01 Jul 2015
Schneider Electric інвестує в сучасну українську молодь
Етап співпраці ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження Національного університету біоресурсів і природокористування України та компанії Schneider Electric дозволяє використовувати для теоретичного та практичного навчання студентів найсучасніше обладнання.

Подробности

Написал admin, 30 Jun 2015
Мінрегіон віддав частину повноважень саморегулівним організаціям – Геннадій Зубко
Атестацію інженерів технічного нагляду, інженерів-проектувальників та експертів відтепер здійснюватимуть саморегулівні організації. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, який підписав відповідні накази. Згідно з ними, повноваження, які раніше відносилися до компетенції міністерства, покладаються на ВГО «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури», «Гільдія проектувальників у будівництві» та «Асоціація експертів будівельної галузі».

За словами Геннадія Зубка, це еволюційний крок у сфері дерегуляції, який лише підкреслює ефективність реформ, що здійснює підпорядковане йому міністерство. «Цей крок є виконанням Коаліційної Угоди, яка зокрема передбачає перехід від адміністративного контролю до підтримки бізнесу», - зауважив урядовець.
Написал admin, 30 Jun 2015
Будівельна палата України взяла участь у конференції щодо забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО
За офіційними даними, на облік взято понад 1 мільйон 300 тисяч вимушених переселенців з Донеччини та Криму, або 1 мільйон 54 тисячі родин і цей показник, постійно зростає. Про це поінформував учасників Міжнародної науково-практичної конференції «Стратегія розміщення та забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та учасників АТО в Україні: законодавчі основи та практичні аспекти», яка пройшла в Києві, представник Мінсоцполітики України.

Конференція зібрала понад 150 представників громадських організацій, об'єднання внутрішньо переміщених осіб, Міністерства соціальної політики та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, посольства Грузії, будівельних компаній та асоціацій, архітекторів, фінансових та іпотечних установ, учасників АТО та інших зацікавлених осіб і організацій.
Написал admin, 30 Jun 2015
3 млрд. грн. з Державного фонду регіонального розвитку можуть спрямовуватись на енергоефективні заходи в регіонах
Про це сказав Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час селекторної наради з питань виконання заходів щодо енергоефективності.

«На сьогоднішній день 3 млрд. грн. з Державного фонду регіонального розвитку, який урядом закладено для реалізації регіональних інвестиційних проектів у 2015 році, також можуть бути спрямовані на впровадження енергоефективних заходів», - сказав Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр України нагадав, що Уряд виділив на енергозберігаючі заходи 343 мільйонів гривень. Зокрема, на 20% компенсації кредиту на придбання негазового котла, на утеплення житла – 30%, а у разі, якщо такий кредит братиме ОСББ, компенсація становитиме 40%.
Написал admin, 29 Jun 2015
Як забезпечити житлом учасників АТО та внутрішніх переселенців
25 червня в Києві відбулася міжнародна науково-практична конференція «Стратегія розміщення та забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО в Україні: законодавчі основи та практичні аспекти», організатори якої – Інститут демографії та соціальних досліджень та Інститут економіко-правових досліджень НАН України, громадське об’єднання «Конгрес Сходу України», Будівельна палата України. В конференції взяли участь представники Мінрегіону України та близько 150 керівників та фахівців будівельних організацій, науково-проектних інститутів, представників громадських організацій.
Обговорено питання соціальної адаптації, інтеграції та захисту прав внутрішньо переміщених осіб, кількість яких, за останніми статистичними даними, складає близько 1,3 млн. У зв’язку з цим розроблено та подано на розгляд Кабінету міністрів України проект Комплексної державної програми підтримки та соціальної адаптації внутрішньо переміщених осіб на 2015–2016 роки.
Написал admin, 26 Jun 2015
Школяр із Кіровоградщини розробив проект електроенергії по три копійки за кіловат
Десятикласник із Кіровоградщини здобув бронзу на Олімпіаді геніїв у США за проект, який може забезпечити область електроенергією на 82%.

Перемігши в національному етапі міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2015, десятикласник із Олександрії (Кіровоградська область) Самуїл Кругляк отримав право взяти участь в Олімпіаді геніїв, що відбувалася в місті Освего, штат Нью-Йорк США з 14 по 19 червня. Такою нагодою побачити світ і себе показати Самуїл скористався сповна і завоював бронзу серед двох тисяч юних винахідників з усього світу, повідомляють ”Вікна” з посиланням на ”День”.
Написал admin, 26 Jun 2015
Инновации и технологии – в центре внимания участников IV Международного архитектурного форума
4 июня 2015 года в Киеве состоялся ежегодный IV Международный архитектурный форум «Современная архитектура: инновации, технологии, потенциал», объединивший около 125 человек − представителей международных и украинских архитектурных и дизайнерских бюро, девелоперских, строительных, инжиниринговых и производственных компаний, а также специализированных медиа. Организаторами мероприятия выступили единственное В2В-издание в сфере коммерческой недвижимости Украины – журнал «Commercial Property» и агентство Prime Promotion.
Программа Форума включала Live Presentations / Case Studies – презентации и доклады международных и украинских архитекторов, в рамках которых эксперты презентовали собственные наработки и практические кейсы по реализации успешных проектов недвижимости, Product Showcases – знакомство с новейшими технологиями и продукцией в архитектуре и строительстве, а также Discussion Panels – дискуссионные панели, которые стали нововведением мероприятия, сделав его более динамичным и интерактивным.
Написал admin, 26 Jun 2015
30 червня відбудеться круглий стіл «Перспективи розвитку вапняної та вапнякового галузей. Дефіцит ринку, дерегуляція дозвільних процедур»
Круглий стіл «Перспективи розвитку вапняної та вапнякового галузей. Дефіцит ринку, дерегуляція дозвільних процедур» відбудеться 30 червня у приміщенні Державної служби геології та надр України з 10.00 до 14.00. Організатори - Українська асоціація вапняної промисловості, Державна служба геології та надр України.

Серед питань, що розглядатимуться:
світові тенденції виробництва вапна та вапнякового каменю,
законодавчі зміни. Дерегуляція дозвільних процедур,
розвиток ринку вапна та вапняку 2014-2015 рр. Проблеми та можливості, представлення можливостей ТОС (теорія обмеження систем) на прикладі видобування вапняку,
перспективи забезпечення промисловості України антрацитом,
проблеми взаємовідносин з підприємствами, зареєстрованими у зоні АТО. Досвід відносин з ДФС та силовими органами.

З питань участі звертатися до координатора проектів УАВП Романа Гладуненка за тел. 050 419 7506
Написал admin, 26 Jun 2015
«В ход пошли заначки!» – эксперт об изменении ситуации на рынке жилья
По оценкам риэлторов, в июне 2015 года рынок недвижимости заметно активизировался. «Согласно нашим данным, с начала и до средины июня количество предварительных договоров купли-продажи квартир в Харькове выросло в 1,7 раз по сравнению с аналогичным периодом мая. И хотя предварительные договоры являются лишь первым этапом совершения сделки и заключаются в подтверждение серьезности намерений покупателя и продавца, сам факт увеличения числа таких договоров однозначно говорит об активизации рынка»,– сообщила руководитель компании «ХАН (Харьковское агентство недвижимости)» Светлана Якимова.
Написал admin, 24 Jun 2015

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 >>


 


Спецвипуск
"Індустріальне будівництво. Бетон. Залізобетон"
№5-6 2018

Спецвипуск
"Енергоефективне будівництво. Кераміка"
№3-4 2018

Спецвыпуск
"Газобетон. Энергоэффективное строительство"
№1-2 2018

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№6 2017

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№5 2017

Спецвипуск
"Керамічне будівництво"
№3-4 2017

Спецвыпуск
"Газобетон. Энергоэффективное строительство"
№1-2 2017

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№5-6 2016

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№4 2016

Спецвипуск
"Керамiчне будiвництво"
№3 2016

Спецвыпуск
"Энергоэффективное строительство. Газобетон"
№1-2 2016

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№5-6 2015

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№4 2015

Спецвипуск
"Керамічне будівництво"
№3 2015

Спецвыпуск
"Газобетон энергоэффективное строительство"
№1-3 2015

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№7-9 2014

Спецвипуск
"Енергозбереження Екологія Матеріали"
№1-2 2014

Спецвипуск
"Дорожнє будівництво. Спецтехніка"
№7-8 2013


Инновационная технология фирмы Weiler Gmbh — производство тупоконечных фундаментных свай методом безопалубочного формования


Кнауф – провідна компанія з виробництва екологічних високоякісних будматеріалів

Асоціація "Виробники пінопласту" - представляє інтереси українських вироб- ників пінополістирольних утеплювачів

ТехноНІКОЛЬ - пропонує широкий спектр покрівель- них, гідро-, звуко- та тепло- ізоляційних матеріалів

Керамейя – виробництво високоякісних керамічних будматеріалів

Будшляхмаш – пропонує будівельну, дорожню та комунальну техніку

Tedom – виробництво та постачання когенераційних установок

free web page counters

   
© 2009 Catalyst