Інформаційно-аналітичне видання є членом провідних будівельних об'єднань           
Пошук
 
Новини  

«Золота Фортуна» – шлях до міжнародного визнання!
28 Dec 2017

Уряд залучить $500 млн кредиту китайської CCEC для фінансування державного лізингового житла в Україні
28 Dec 2017

Новий формат преміювання за вагомий внесок у розвиток будівельної галузі України!
28 Dec 2017

За 11 місяців 2017-го року будівельна галузь зросла майже на 23%
22 Dec 2017

У 2018 році УАВП очікує повернення до позитивного тренду ринку вапняку і вапна
18 Dec 2017

У 2018-му регіони отримають 6 млрд грн з ДФРР та 1,9 млрд грн субвенції на розвиток ОТГ
18 Dec 2017


 

«Золота Фортуна» – шлях до міжнародного визнання!
Днями відбувся черговий захід Міжнародного Академічного Рейтингу “Золота Фортуна” (Київ). Академія проводить церемонію вшанування заслуг видатних особистостей та організацій людства в багатьох країнах світу. Обранці Рейтингу – це люди, які заслуговують найвищої шани та відзнак за свої досягнення у найрізноманітніших сферах діяльності: науці, промисловості, культурі, освіті тощо. МАРТІС «Золота Фортуна» постійно проводить урочисті акції, метою яких є відзначення тих людей, котрі творчою працею, завзяттям, наполегливістю зробили вагомий внесок у зміцнення Української держави та здобули суспільне визнання. Сьогодні окрему інформаційну увагу ми хочемо приділити нашим співвітчизникам, які отримали титули переможців та лауреатів Рейтингу, що має світове ім’я.

Подробности

Написал admin, 28 Dec 2017
Уряд залучить $500 млн кредиту китайської CCEC для фінансування державного лізингового житла в Україні
Кабінет Міністрів України погодив залучення $500 млн кредиту від Китайської національної корпорації генеральних підрядів (CCEC) для фінансування реалізації державного інвестиційного проекту “Забезпечення житлом на умовах іпотечного кредитування або фінансового лізингу”.

“Впровадження проектів державного лізингового житла в Україні - це колосальні позитивні зміни на ринку житлової нерухомості, адже на спрощених умовах лізингу більша кількість громадян зможуть придбати власне житло. Дуже радий, що Уряд підтримує цю важливу ініціативу і вже погодив залучення $500 млн кредиту від Китайської національної корпорації генеральних підрядів (CCEC) на реалізацію таких проектів в Україні. Зі свого боку, Мінрегіон готовий всіляко підтримувати ці зміни”, - сказав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.
Кредит під державну гарантію надаватиметься строком на 15 років, ефективна відсоткова ставка складатиме 4,5 % річних. Вибірка кредиту здійснюватиметься окремими траншами згідно із затвердженим графіком фінансування.
Нагадаємо, впровадженням державного фінансового лізингу в Україні займається Державна іпотечна установа України. За результатами відкритого конкурсу із залучення зовнішніх запозичень для фінансування реалізації цього інвестиційного проекту переможцем стала Китайська національна корпорація генеральних підрядів (CСЕС).
Написал admin, 28 Dec 2017
Новий формат преміювання за вагомий внесок у розвиток будівельної галузі України!
У неповторний святковий вечір, напередодні Різдва, Конфедерація будівельників України відзначила кращих будівничих країни золотою ексклюзивною відзнакою - ЗІРКОЮ КОНФЕДЕРАЦІЇ!

Серед достойних почесну відзнаку – ЗІРКУ КОНФЕДЕРАЦІЇ отримали: Беркута Анатолій Всеволодович, Віце-Президент Конфедерації будівельників України, регіональні представники КБУ компанії «ЖИТЛОБУД-1» (Харківська обл.) «Полтавтрансбуд» (Полтавська обл.), «РОС» (Житомирська обл.), «ВІВАТ ІНВЕСТ» (Запорізька обл.), члени Ради директорів Конфедерації «ПЕРФЕКТ ГРУП», «Інтергал-Буд», «NOVBUD», «КВІН СВІГ» та член Конфедерації компанія «АРТВИЛЬ».

Вітаємо переможців та зичимо усім міцного здоров’я, великого щастя, невичерпної енергії, гарного натхнення, нових успіхів та звершень.
Написал admin, 28 Dec 2017
За 11 місяців 2017-го року будівельна галузь зросла майже на 23%
За підсумками січня-листопада 2017 року підприємства України виконали будівельні роботи на суму 84,4 млрд грн, індекс будівельної продукції по відношенню до аналогічного періоду 2016 року склав 122,5%.
У розрізі регіонів, найбільше зростання за 11 місяців продемонстрували Житомирська (145,2%), Кіровоградська (141,3%), Одеська (140,3%) області та м. Київ (131,3%). Знизили темпи будівництва у порівнянні з аналогічним періодом минулого року Волинська, Закарпатська, Луганська та Сумська області.

За підсумками звітного періоду індекс будівництва інженерних споруд склав 127,6%, будівель — 118%. Нове будівництво, реконструкція та технічне переоcнащення становили 74,8% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, капітальний і поточний ремонти – 15,4% та 9,8% відповідно.
Написал admin, 22 Dec 2017
У 2018 році УАВП очікує повернення до позитивного тренду ринку вапняку і вапна
#Українська Асоціація вапняної промисловості прогнозує у 2017 році спад ринку вапнякового каменю на 9%, зумовлений блокадою ОРДЛО та припиненням поставок продукції кар’єрів з непідконтрольної території (ДФДК та Комсомольське РУ). Про це було сказано на щорічній бізнес-конференції #УАВП 14 грудня у Києві. Надалі, у аналітичному звіті значиться, що на підконтрольних уряду України територіях виробництво вапняку, навіть, збільшилося. Зменшити втрат видободування каменю також вдалося за рахунок збільшення імпорту. Серед тенденцій ринку, виконавчий секретар УАВП Роман Гладуненко відзначає, продовження збільшення частки вільного ринку вапняку понад 60%. В цілому, у 2018 році експерти очікують повернення до позитивного тренду, зумовлене пожвавленням економіки та галузей споживання продукції.

На ринку вапна експерти виділяють тенденції близькі до ринку вапнякового каменю – в 2017 році прогнозують спад до 10%. Одна з передумов спаду – блокада ОРДЛО. Попри все, у 2018 році в УАВП очікують певне зростання галузі.
Написал admin, 18 Dec 2017
У 2018-му регіони отримають 6 млрд грн з ДФРР та 1,9 млрд грн субвенції на розвиток ОТГ
У державному бюджеті на наступний рік закладено 6 млрд грн Державного фонду регіонального розвитку, які спрямовуватимуться на важливі проекти у регіонах, та 1,9 млрд грн субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад за інформацією Мінрегіону.

Пріоритетними напрямками для впровадження проектів у наступному році є створення сучасних медичних амбулаторій, будівництво та реконструкція дитячих садків, шкіл, створення Нового Освітнього Простору в українських школах, будівництво сучасних ЦНАПів та центрів безпеки. Нагадаємо, у 2017 році з Держфонду регіонального розвитку були профінансовані близько 800 проектів у регіонах на 3,5 млрд грн. У рамках субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ реалізовано понад 2000 проектів майже на 1,5 млрд грн.
Написал admin, 18 Dec 2017
Новий законопроект щодо реконструкції застарілого житла повинен враховувати інтереси мешканців
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України ініціювало розробку змін до Закону України «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду», основою яких має стати обов’язкове врахування інтересів громадян – мешканців таких будинків при переселенні.
Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе на круглому столі щодо реконструкції кварталів застарілого житлового фонду, який відбувся у п’ятницю, 15 грудня, у Мінрегіоні.

«Діючий закон, який був прийнятий ще у 2006 році, виявився неефективним і на практиці не зміг масово вирішити проблему реконструкції застарілого житла в Україні. Тому Мінрегіон ініціював розробку змін на основі діючого закону, який дозволить нарешті розпочати цей довготривалий процес на практиці. Найголовніше, щоб новий законопроект враховував інтереси мешканців і максимально передбачав запобігання можливих ризиків для населення. Це першочергові параметри», - сказав він.
Написал admin, 18 Dec 2017
В 2018 году стальное строительство ожидает упрощение регуляторных процедур и стабильный рост
14 декабря в ходе VI Национальной конференции участников рынка стального строительства эксперты отрасли рассказали об ожиданиях и планах на следующий год.

Выступая на конференции, Лев Парцхаладзе, Заместитель Министра регионального развития, строительства и ЖКХ Украины рассказал о результатах и планах работы Министерства. «Мы подготовили и планируем в ближайшее время утвердить постановление Кабмина, которое открывает возможность применения Еврокодов при проектировании объектов категории сложности до СС3 включительно. В 2017 году Минрегионом совместно с BRDO был подготовлен законопроект 6540, который вводит в строительные нормы понятие параметрического метода. Теперь в ДБНах будет не четко указано, к примеру, что аварийный выход должен располагаться на таком-то расстоянии в метрах, а описано, что выход должен быть размещен в пределах, например, 1 минуты. Это позволяет архитектору и инвестору гибко подходить к планированию и создавать более современные здания», – сообщил Лев Парцхаладзе.
Написал admin, 18 Dec 2017
Вперше у Чернігові Компанія «ЕНЕРІЯ ВОДИ» провела Круглий стіл на тему: “Енергоефективність у використанні природних ресурсів”
1-го грудня 2017 року Компанія «ЕНЕРІЯ ВОДИ» разом з Головами та представниками райдержадміністрацій Чернігівської області, а також з помічником Народного депутата України від Чернігівської області, вперше провели Круглий стіл в конференц-залі готелю«Придеснянський». Темою стало актуальне для всіх питання “Енергоефективність у використанні природних ресурсів”.

Подробности

Написал admin, 14 Dec 2017
Alternative Energy Club запрошує на зустріч із заступником Голови Фонду державного майна України Юрієм Нікітіним
15 грудня 2017 року у Києві відбудеться бізнес-сніданок Alternative Energy Club із заступником Голови Фонду державного майна України Юрієм Нікітіним.

Новий закон про приватизацію суттєво змінює процедуру приватизації, значно скорочуючи час і спрощуючи процес підготовки об’єктів держмайна до аукціонів і подальшого продажу. Учасники бізнес-сніданку говоритимуть про те, яким чином можна придбати об’єкти приватизації в Україні, як це краще зробити з прийняттям нового закону, та як використати ці об’єкти для будівництва на їх базі об’єктів з альтернативної енергетики.

Бізнес-сніданки Alternative Energy Club проводяться раз на місяць в рамках масштабного проекту ALTERNATIVE ENERGY WEEK, покликаного сприяти розвитку альтернативної енергетики в Україні.
Написал admin, 11 Dec 2017

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 >>


 


Спецвипуск
"Енергоефективне будівництво. Кераміка"
№3-4 2018

Спецвыпуск
"Газобетон. Энергоэффективное строительство"
№1-2 2018

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№6 2017

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№5 2017

Спецвипуск
"Керамічне будівництво"
№3-4 2017

Спецвыпуск
"Газобетон. Энергоэффективное строительство"
№1-2 2017

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№5-6 2016

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№4 2016

Спецвипуск
"Керамiчне будiвництво"
№3 2016

Спецвыпуск
"Энергоэффективное строительство. Газобетон"
№1-2 2016

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№5-6 2015

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№4 2015

Спецвипуск
"Керамічне будівництво"
№3 2015

Спецвыпуск
"Газобетон энергоэффективное строительство"
№1-3 2015

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№7-9 2014

Спецвипуск
"Енергозбереження Екологія Матеріали"
№1-2 2014

Спецвипуск
"Дорожнє будівництво. Спецтехніка"
№7-8 2013


Инновационная технология фирмы Weiler Gmbh — производство тупоконечных фундаментных свай методом безопалубочного формования


Кнауф – провідна компанія з виробництва екологічних високоякісних будматеріалів

Асоціація "Виробники пінопласту" - представляє інтереси українських вироб- ників пінополістирольних утеплювачів

ТехноНІКОЛЬ - пропонує широкий спектр покрівель- них, гідро-, звуко- та тепло- ізоляційних матеріалів

Керамейя – виробництво високоякісних керамічних будматеріалів

Будшляхмаш – пропонує будівельну, дорожню та комунальну техніку

Tedom – виробництво та постачання когенераційних установок

free web page counters

   
© 2009 Catalyst