Інформаційно-аналітичне видання є членом провідних будівельних об'єднань           
Пошук
 
Новини  

Як попередити довгобуди: позиція КБУ
20 Nov 2017

Забезпечення захисту прав постраждалих інвесторів у будівництві потребує обов’язкового законодавчого врегулювання, - Парцхаладзе
20 Nov 2017

Очікуємо прийняття закону, який захистить інвестиційну складову комунальних підприємств, - Зубко
17 Nov 2017

Комітет Верховної Ради з питань будівництва схвалив важливий законопроект для підвищення безпеки споруд та якості будівельних виробів
17 Nov 2017

Как общепит и досуг влияют на посещаемость ТРЦ
17 Nov 2017

Верховна Рада зробила значний крок до врегулювання просторового планування
16 Nov 2017


 

Як попередити довгобуди: позиція КБУ
Важливо, що Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України розпочало власну розробку моделі забезпечення належного контролю за дотриманням прав інвесторів впродовж всього будівництва та введення в експлуатацію, виведення довгобудів із категорії проблемних об’єктів. В рамках цієї проблематики на круглому столі «Боротьба з довгобудами: як захистити права інвесторів у будівництві?» обговорили законодавче врегулювання та розроблення відповідного законопроекту, зазначають у прес-службі КБУ. Конфедерація будівельників України, ´рунтовно вивчаючи суть цих правовідносин, дійшла висновку, що появі нових ошуканих вкладників завадить окреме законодавче регулювання. Тому неодноразово презентувала свої напрацювання щодо вирішення проблематики довгобудів. Про це під час заходу сказав виконавчий директор КБУ Віталій Грусевич, зазначивши, що наприкінці травня 2017 була готова остання редакція відповідного законопроекту.
Написал admin, 20 Nov 2017
Забезпечення захисту прав постраждалих інвесторів у будівництві потребує обов’язкового законодавчого врегулювання, - Парцхаладзе
Для запровадження ефективних механізмів захисту прав постраждалих інвесторів у будівництві та виведення довгобудів із категорії проблемних об’єктів необхідне обов’язкове законодавче врегулювання та розроблення відповідного законопроекту.
Написал admin, 20 Nov 2017
Очікуємо прийняття закону, який захистить інвестиційну складову комунальних підприємств, - Зубко
Очікуємо на прийняття Верховною Радою законопроекту ¹6578 щодо захисту інвестиційної складової комунальних підприємств, отриманої від міжнародних фінансових організацій на реалізацію проектів в Україні. Законопроект розроблений Мінрегіоном за участю міжнародних фінансових організацій та зареєстрований у парламенті.
Про це під час години запитань до Уряду повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Цей надважливий документ, метою якого є захист рахунків підприємств у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення, через які здійснюється інвестиційна діяльність за участю міжнародних фінансових організацій. Адже сьогодні українськими підприємствами виконуються проекти за участі Світового банку, ªвропейського інвестиційного банку, ªвропейського банку реконструкції і розвитку», - наголосив Геннадій Зубко.
Написал admin, 17 Nov 2017
Комітет Верховної Ради з питань будівництва схвалив важливий законопроект для підвищення безпеки споруд та якості будівельних виробів
На черговому засіданні Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства депутати схвалили та рекомендували прийняти в першому читанні проект Закону України ¹7151 «Про основні вимоги до споруд, а також умови розміщення на ринку будівельних виробів», який запроваджує європейські вимоги щодо забезпечення безпеки споруд та спрощені процедури підтвердження якості будівельних виробів. Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе.

«Будівельний Комітет Ради схвалив та рекомендував прийняти у першому читанні важливий законопроект ¹7151, який підвищить безпеку споруд та якість будівельних виробів на рівні з європейськими. Імплементація законодавства ªС у сфері будівництва – це можливість використання нових технологій та рішень. Це створення рівної конкуренції української та європейської продукції завдяки впровадженню єдиних вимог їх розміщення на ринку. Сподіваюся, депутати підтримають ці важливі зміни!» - сказав він.

Проект закону розроблений Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України з метою впровадження вимог Регламенту ªС ¹305/2011 на виконання зобов’язань України, визначених в Угоді про асоціацію з ªС.
Написал admin, 17 Nov 2017
Как общепит и досуг влияют на посещаемость ТРЦ
На международной выставке MAPIC 2017, проходящую во Франции, Urban Land Institute (ULI) и консалтинговая компания JLL представили новый отчет «Перемены к лучшему: расширение общепита, досуга, общественных пространств в ТЦ», посвященный влиянию нетоварных сегментов на торговую недвижимость.

Согласно исследованию, расширение пула нетоварных арендаторов в торговых центрах, включая сегмент общественного питания (Food & Beverage, F&B), развлечений и отдыха, привело к увеличению арендного дохода на 28%, потока посетителей на 7,24% и снижению вакантности на 1 п.п. за последние 12 месяцев в изученных ТЦ.
Написал admin, 17 Nov 2017
Верховна Рада зробила значний крок до врегулювання просторового планування
16 листопада 2017 року Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроект ¹6403 про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», який пропонує ввести новий комплексний документ у просторовому плануванні – план об’єднаної територіальної громади. Відповідне рішення підтримали 257 депутатів. Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе.
Написал admin, 16 Nov 2017
Новый ELKOMIX-60 Quick Master введен в эксплуатацию на производственной площадке в Украине
Для каких бы новых проектов ни понадобился бетонный завод, состоявшиеся заказчики предпочитают вновь работать с ELKON, зная его как надежного и долговечного партнера. Повторные заказы бетонных заводов от клиентов – это знак доверия качеству не только самого оборудования, но и снабжению запасными частями и уровню послепродажного сервиса, проверенного годами.

Так, давний украинский Заказчик является обладателем уже второго бетонного завода от лидирующего турецкого бренда. Первый завод Заказчик приобрел в 2012 г. и уже в ноябре этого года введен в эксплуатацию второй завод ELKOMIX-60 Quick Master, для которого была разработана уникальная компактная конструкция, а также были использованы специальные эргономичные опоры к силосам, что позволило разместить бетонный завод с двумя силосами объемом 150 и 75 тонн на минимальной площадке.
Таким образом, имея в распоряжении новый высокопроизводительный бетонный завод от ELKON, украинская компания-заказчик, производящая бетон для возведения новых строительных объектов в стране, сможет вывести свои проекты на принципиально новый уровень качества.
Написал admin, 16 Nov 2017
Майже 2000 інфраструктурних проектів реалізують об’єднані громади до кінця року за кошти державної субвенції
Комісія при Мінрегіоні погодила вже 1957 інфраструктурних проектів 366 об’єднаних громад. Ці проекти і програми будуть реалізовані в громадах до кінця цього року за кошти відповідної державної субвенції.

Нерозподіленими між проектами громад залишається 17 млн грн, або 1 % від запланованих на 2017 рік коштів субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ.
Як повідомлялося, держава надає підтримку об’єднаним територіальним громадам, зокрема у питаннях відновлення та розбудови інфраструктури їх територій. Для цього у Державному бюджеті на 2017 рік передбачено 1,5 млрд грн. Ці кошти спрямують на розвиток інфраструктури 366 об’єднаних громад, створених у 2015-2016 роках.
Питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад врегульовано постановою Кабінету Міністрів України ¹ 200 від 16 березня 2016 року.
Написал admin, 15 Nov 2017
Держмолодьжитло просить з бюджету на 2018 рік 1, 865 млрд грн для програм "Доступне житло" і молодіжне житлове кредитування
Парламент у першому читанні схвалив Держбюджет на 2018 рік, у якому містяться рекомендації Міністерству фінансів визначитися щодо можливості та доцільності відновлення повноцінного фінансування державних житлових програм.
За інформацією Держмолодьжитла, ціна питання – 1 млрд грн на програму «Доступне житло» і 865 млн грн – на молодіжне житлове кредитування. У Держмолодьжитлі наголошують, що державні житлові програми – це інструмент, який здатен створити потужний мультиплікаційний ефект для розвитку будівництва і економіки.
Написал admin, 15 Nov 2017
Ефективне регулювання ринку цементу та інших будівельних матеріалів має сприяти розвитку вітчизняного виробництва та підвищенню якості продукції – Лев Парцхаладзе
Перегляд регулювання ринків будівельних матеріалів, у тому числі, ринку цементу, сприятиме підвищенню темпів вітчизняного виробництва та якості продукції на рівні з європейською. Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе на круглому столі «ªвропейська якість українського цементу: фактори ризику» у вівторок, 14 листопада.

«На цей рік спільно з Офісом ефективного регулювання ми запланували перегляд регулювання 48 ринків у сфері будівництва. Ринок цементу має великий потенціал, йому є куди розвиватися. Щорічно в Україні виробляється близько 9 млн тонн цементу і ці об'єми не покривають увесь попит. Для порівняння у Польщі цей показник – майже 21 млн тонн, у Німеччині – 14,5 млн тонн. Я переконаний, що ефективне регулювання ринку цементу та інших будівельних матеріалів сприятиме розвитку вітчизняного виробництва та підвищенню якості продукції», - сказав він.
Написал admin, 14 Nov 2017

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 >>


 
Спецвыпуск
"Газобетон. Энергоэффективное строительство"
№1-2 2018

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№6 2017

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№5 2017

Спецвипуск
"Керамічне будівництво"
№3-4 2017

Спецвыпуск
"Газобетон. Энергоэффективное строительство"
№1-2 2017

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№5-6 2016

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№4 2016

Спецвипуск
"Керамiчне будiвництво"
№3 2016

Спецвыпуск
"Энергоэффективное строительство. Газобетон"
№1-2 2016

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№5-6 2015

Спецвипуск
"Промислове та комерційне будівництво"
№4 2015

Спецвипуск
"Керамічне будівництво"
№3 2015

Спецвыпуск
"Газобетон энергоэффективное строительство"
№1-3 2015

Спецвыпуск
"Индустриальное строительство. Бетон. Железобетон"
№7-9 2014

Спецвипуск
"Енергозбереження Екологія Матеріали"
№1-2 2014

Спецвипуск
"Дорожнє будівництво. Спецтехніка"
№7-8 2013


Инновационная технология фирмы Weiler Gmbh — производство тупоконечных фундаментных свай методом безопалубочного формования


Кнауф – провідна компанія з виробництва екологічних високоякісних будматеріалів

Асоціація "Виробники пінопласту" - представляє інтереси українських вироб- ників пінополістирольних утеплювачів

ТехноНІКОЛЬ - пропонує широкий спектр покрівель- них, гідро-, звуко- та тепло- ізоляційних матеріалів

Керамейя – виробництво високоякісних керамічних будматеріалів

Будшляхмаш – пропонує будівельну, дорожню та комунальну техніку

Tedom – виробництво та постачання когенераційних установок

   
© 2009 Catalyst